بازی Warhammer: Vermintide 2 را به صورت رایگان تجربه کنید!

قیمت آن ۷۵ درصد کاهش یافته است

بازی Warhammer: Vermintide 2

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های چندنفره و شمشیرزنی هستید، هم اکنون می‌توانید به استیم مراجعه کرده و بازی Warhammer: Vermintide 2 را تجربه کنید.

فت‌شارک (Fatshark) چند سال پیش ایده‌ی ساخت یک بازی متفاوت بر اساس Warhammer Fantasy را با گیمز ورکشاپ به اشتراک گذاشت. پس از اینکه توانست نظر مثبتشان را به دست آورد، روند ساخت را آغاز کرد تا نهایتا محصولی تحت عنوان Warhammer: Vermintide به بازار بیاید. گیم‌پلی این بازی بر اساس مجموعه‌ی Left 4 Dead ساخته شده، با این تفاوت که خبری از تجهیزات جنگی مدرن نیست و کاربران باید با استفاده از سلاح‌های قدیمی به نبرد با دشمنان تخیلی خود بپردازند. موفقیت‌های Vermintide در جلب بازخوردهای مثبت و همچنین دستیابی به فروش قابل‌قبول منجر به ساخت دوم شد؛ محصولی که برای مدت محدودی رایگان شده است.

فروشگاه استیم هر از چند گاهی یکی از محصولاتش را برای مدت محدودی رایگان کرده و آن را در اختیار تمامی دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌گذارد. اینبار قرعه به نام بازی Warhammer: Vermintide 2 افتاده است. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های چندنفره و شمشیرزنی هستید، می‌توانید به صفحه‌ی مربوطه در استیم مراجعه کرده و آن را دریافت کنید. مهلت تجربه‌ی رایگان در تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۲ نوامبر) به پایان می‌رسد. در ضمن، قیمت Vermintide 2 به میزان ۷۵ درصد کاهش یافته است. محصول جدید فت‌شارک در شرایط عادی با قیمت ۲۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد اما اکنون می‌توانید آن را با پرداخت تنها ۷.۴۹ دلار خریداری کنید. توجه داشته باشید تخفیف مورد نظر تنها تا ۱۲ آبان اعتبار دارد.

داستان Warhammer: Vermintide 2 مدتی پس از Warhammer: Vermintide جریان دارد. درحالی که گمان می‌رفت گری سیر رسکنیت (آنتاگونیست قسمت اول) کشته شده، او زنده ماند و توانست پنج قهرمان اوبرسیک را به اسارت خود دربیاورد. از آن‌جایی که قهرمانان قادر به انجام کاری نبودند، او بدون چالش خاصی شهر را تسخیر کرد و سپس پرتال‌های بزرگی ساخت تا به واسطه‌ی آن‌ها، بودوار ریبسپردر و ارتش خونخوارش را به این جهان بیاورد. تلاش‌های رسکنیت نتیجه نداده و پورتال‌ها از کار می‌افتند. دومین تلاش برای فعالسازی پورتال‌ها منجر به نابودی تعدادی از سازه‌ها و همچنین آزادسازی یکی از قهرمانان می‌شود. او سپس به سراغ همرزمان خود رفته و آن‌ها را هم از بند آزاد می‌کند.

قهرمانان نهایتا فرار کرده و خود را به دیگر نیروهای متحد می‌رسانند اما در همین حین انتقال بودوار ریبسپردر و ارتشش با موفقیت انجام می‌گیرد. در چنین شرایطی، پنج قهرمان باید راهی برای توقف ارتش دشمن بیابند. کاربر می‌تواند بسته به سلیقه‌ی خود یکی از پنج قهرمان را انتخاب کرده و در کنار چهار نفر از دوستان ۱۳ مرحله‌ی Warhammer: Vermintide 2 را به سرانجام برسانند. در ضمن، هر کدام از قهرمانان مهارت‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند.

در انتها لازم به ذکر است دنباله‌ی Warhammer: Vermintide جدا از رایانه‌های شخصی، برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس هم منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا