بازسازی Warcraft 3 بهمن ماه امسال منتشر خواهد شد

بازسازی یکی از بهترین عناوین استراتژی تاریخ تا کمتر از دو ماه دیگر در دسترس است

بازسازی Warcraft 3

شرکت بلیزارد اعلام کرد که بازسازی عنوان Warcraft 3 بالاخره در بهمن ماه سال جاری برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

این بازسازی با نام کامل Warcraft 3 Reforged در نمایشگاه BlizzCon 2018 برای اولین بار رونمایی شد. عنوانی که یک بازسازی کامل از قسمت سوم وارکرفت به شمار می‌آید. این بازسازی نه تنها در گرافیک، بلکه در انیمیشن‌ها نیز اعمال شده است. محتوای این بازسازی به همین جا محدود نمی‌شود و به جز کمپین Reign of Chaos و بسته‌ی الحاقی Frozen Throne شصت مرحله‌ی جدید هم وجود خواهد داشت. با این‌که بازی در بخش بصری به طور کامل از نو طراحی شده، اما صداپیشگی شخصیت‌ها تغییری نکرده است؛ اقدامی که طرفداران هم خواستار آن بودند.

ویرایشگر نقشه یا World Editor بخش بود که در بازی اصلی منجر به خلق حالت‌های متنوعی شد که مهم‌ترین‌شان عنوان Dota است. این بخش در نسخه‌ی بازسازی هم وجود دارد و حالا ابزار بیشتری را در اختیارتان قرار خواهد داد. حتی بلیزارد قصد دارد تا این بخش را در آینده هم پشتیبانی کند. خبر خوب دیگر این‌که این بخش با بخش چندنفره‌ی نسخه‌ی اصلی وارکرفت ۳ هم سازگاری خواهد داشت.

طبق اعلام شرکت بلیزارد، نسخه‌ی بازسازی عنوان وارکرفت ۳ با نام Warcraft 3 Reforged در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۲۰ (۹ بهمن ۱۳۹۸) برای رایانه‌های شخصی و از طریق پلتفرم Battle.net در دسترس قرار خواهد گرفت. بازی هم‌‌اکنون در دو نسخه‌ی مختلف برای پیش‌فروش موجود است؛ نسخه‌ی استاندارد با قیمت ۳۰ دلار و نسخه‌ی Spoils of War با قیمت ۴۰ دلار که شامل اسکین برای هیروهای Thrall و Jaina Proudmoore و Arthas و Cenarius خواهد بود. با خرید این نسخه‌، آیتم‌هایی در عناوین دیگر بلیزارد دریافت خواهید کرد؛ مثلا یک سوار در World of Warcraft، آیکون و اسپری در اورواچ، حیوان Mal’ganis در دیابلو ۳، پک کارت برای Hearthstone و موارد دیگر برای عناوین سری استارکرفت که جزئیات‌شان را می‌توانید در سایت بلیزارد مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا