روند فیلمبرداری سریال WandaVision به پایان رسید

احتمالا خبری از تاخیر در پخش این سریال نخواهد بود

فیلمبرداری سریال WandaVision

روند فیلمبرداری سریال WandaVision در شهر آتلانتا واقع در ایالت جرجیا به اتمام رسید. در جریان این اثر، اسکارلت ویچ و ویژن به خواسته‌ی خود رسیده و زندگی ایده‌آلی را آغاز می‌کنند.

تیلور گرابوفسکی (Taylor Grabowsky) یکی از دست‌اندرکاران WandaVision با انتشار تصویری در حساب کاربری خود در اینستاگرام، از پایان روند فیلمبرداری در شهر آتلانتا خبر داد. با توجه به آنچه در تصویر مشخص است، به مناسبت به پایان رسیدن فاز تولید یک مهمانی بزرگ با حضور تمامی بازیگران و دست‌اندرکاران برگزار شد. اگرچه این تصویر اطلاعات جدیدی را در اختیار مخاطبان قرار نمی‌دهد اما نشاندهنده‌ی این است که روند ساخت طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش رفته و جای هیچ گونه نگرانی پیرامون تاخیر در زمان پخش وجود ندارد. در ضمن، گرابوفسکی در بخش کپشن پست خود، افراد حاضر در تیم تولید را «بهترین دست‌اندرکاران جهان» خواند و از آن‌ها برای تلاش‌شان در راستای اتمام فاز تولید تشکر کرد.

با توجه به خلاصه‌ی داستان WandaVision، دو شخصیت اسکارلت ویچ و ویژن به خواسته‌ی خود رسیده و زندگی ایده‌آلی را در حومه‌ی شهر آغاز کرده‌اند اما با گذشت زمان به ماهیت همه چیز شک می‌برند. اگرچه هویت ابرقهرمانی محصولات مارول در نخستین سریال لایو اکشن واندا ماکسیمف حفظ شده اما المان‌های مربوط به سریال‌های سیتکام هم در آن وجود دارد. این موضوع را می‌شد به وضوح در تیزر منتشر شده توسط مارول در جریان رویداد Super Bowl دید. در آن ویدیوی تبلیغاتی حتی به دو شخص به نام‌های توماس و ویلیام اشاره شد که ظاهرا فرزندان خیالی واندا و ویژن باشند.

در کمیک بوک‌های مارول، واندا ماکسیمف باردار شد، خبری که تعجب انتقامجویان را به همراه داشت؛ زیرا شوهر او یک ربات بود و نمی‌توانست بچه‌دار شود. پس از به دنیا آمدن دوقلوها، انتقامجویان متوجه شدند این دو بچه هرگز وجود خارجی نداشتند. در واقع، حاملگی، تولد بچه‌ها و تمامی اتفاقات مرتبط با آن توسط ذهن واندا به‌وجود آمده بودند که شرایط مساعدی نداشت. انتقامجویان به امید بازگشت او به وضعیت عادی، تمامی خاطرات مربوط به حاملگی و بچه‌ها را از ذهنش پاک کردند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و اسکارلت همه چیز را به یاد آورد. این اتفاق باعث شد او از فروپاشی روانی رنج برده و اتفاقات شوکه‌کننده‌ای رقم بخورد. احتمالا دومین سریال ابرقهرمانی دیزنی پلاس روند تقریبا مشابهی را طی می‌کند.

در حال حاضر می‌دانیم که سریال WandaVision از لحاظ داستانی با فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness مرتبط بوده و الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) قرار است به عنوان اسکارلت ویچ در دومین قسمت دکتر استرنج حضور یابد. فعلا مشخص نیست اسکارلت چه نقشی در داستان دارد اما گمانه‌زنی‌ها حاکی از این است که آنتاگونیست فیلم خواهد بود. در پایان، لازم به ذکر است که سریال مشترک واندا ماکسیمف و ویژن در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر (۱۱ آذر الی ۱۱ دی) پخش می‌شود. حدودا چهار ماه قبل از این تاریخ هم شاهد پخش سریال The Falcon and the Winter Soldier از طریق دیزنی پلاس خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا