#مهسا_امینی

دومین تریلر WandaVision از بازگشت سنگ ذهن خبر می‌دهد

مارول همچنان در برابر انتشار جزئیات فیلمنامه مقاومت می‌کند

مارول با همکاری والت دیزنی دومین تریلر WandaVision را در جریان Investor Day 2020 منتشر کرد. این ویدیو از بازگشت سنگ ذهن خبر می‌دهد.

در حالی که به اواسط دسامبر رسیده‌ایم، فاصله‌ی چندانی با فصل جدیدی از دنیای مشترک مارول نداریم؛ فصلی که با WandaVision شروع می‌شود. این سریال الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) و پاول بتانی (Paul Bettany) را در نقش‌های اصلی خود داشته و داستانش پس از اتفاقات Avengers: Endgame روایت می‌شود. اگرچه ویژن در جریان Avengers: Infinity War جان خود را از دست داد اما اسکارلت ویچ به طریقی توانسته معشوقه‌ی خود را بازگردانده و زندگی مشترکی را تجربه کند که همیشه آرزویش را داشته است؛ یک زندگی عادی و بدون هر گونه اتفاق غیرمنتظره.

مارول و والت دیزنی بخشی از رویداد Inverstor Day 2020 که اخیرا برگزار شد را به دومین تریلر WandaVision اختصاص داده و آن را در معرض دید مخاطبان قرار دادند. ویدیوی جدید ۸۶ ثانیه زمان داشته و صحنه‌های تازه‌ای را شامل می‌شود. وانداویژن از قدرت تغییر در جنبه‌های مختلف واقعیت برخوردار بوده و حتی می‌تواند یک واقعیت کاملا جدید بسازد. از همین رو، مشخص نیست اسکارلت ویچ برای خلق زندگی مد نظرش، یک شهر کوچک و مردمانش را مطابق میل خود تغییر داده یا مردمانی کاملا جدید را ایجاد کرده است. هر کاری که کرده، باعث جلب توجه یک سازمان شده است؛ سازمانی که به نظر می‌رسد S.W.O.R.D باشد. اینطور که به نظر می‌رسد، در بخش‌هایی از داستان شاهد درگیری میان شخصیت‌های اصلی داستان و نیروهای این سازمان باشیم؛ زیرا اسکارت و ویژن اعتقاد دارند وست‌ویو، خانه‌شان است.

مارول در ابتدا قصد داشت The Falcon and the Winter Soldier را به عنوان نخستین سریال فاز چهارم دنیای مشترک خود پخش کند اما این سریال به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا در تاریخ مورد نظر آماده نشد. از همین رو، استودیوی آمریکایی تصمیم گرفت WandaVision را نخست در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. پخش هفتگی این سریال از تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) آغاز می‌شود. مانند دیگر سریال‌های مارول، جدیدترین محصول جک شفر (Jac Schaeffer) شش قسمت دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا