#مهسا_امینی

آمار دانلود غیرقانونی سریال وانداویژن در سال ۲۰۲۱ از سریال مندلورین پیشی گرفت

رتبه‌بندی سریال‌های سال ۲۰۲۱ با بیش‌ترین تعداد دفعات دانلود غیرقانونی

دانلود غیرقانونی سریال وانداویژن

شنیدن اینکه تمام سریال‌های مارول شبکه‌ی دیزنی پلاس در صدر لیست بیش‌ترین تعداد دانلودهای غیرقانونی قرار دارند، ممکن است شما را شگفت‌زده کند. به‌عنوان مثال، دفعات دانلود غیرقانونی سریال وانداویژن از سریال مندلورین پیشی گرفته است.

طی سال‌های گذشته، رکورد بیش‌ترین تعداد دانلودهای غیرقانونی متعلق به سریال پرطرفدار بازی تاج و تخت (Game of Thrones) بود. اما در سرتاسر سال ۲۰۲۱ سریال وانداویژن، اولین محصول سریال مارولی شبکه‌ی دیزنی پلاس، رکورد بیش‌ترین دانلودهای غیرقانونی را در میان سریال‌های تلویزیونی ۲۰۲۱ به خود اختصاص داده است. با این حال، سایر سریال‌های مارول با استثنائات معدودی در میان ۱۰ سریال رکورددار دانلودهای غیرقانونی به چشم می‌آیند.

طبق گزارش وب‌سایت TorrentFreak، سریال‌های زیر رکورددار بیش‌ترین تعداد دانلودهای غیرقانونی در سال ۲۰۲۱ هستند:

۱- وانداویژن (WandaVision)

۲- لوکی (Loki)

۳- ویچر (The Witcher)

۴- فالکون و سرباز زمستان (The Falcon and the Winter Soldier)

۵- هاکای (Hawkeye)

۶- وات ایف (What If)

۷- بنیاد (Foundation)

۸- ریک و مورتی (Rick & Morty)

۹- آرکین (Arcane)

۱۰- چرخ زمان (The Wheel of Time)

همانطور که شواهد نشان می‌دهند، تمام پنج سریال تلویزیونی مارول که در سال ۲۰۲۱ منتشر شدند، موفق به کسب پنج مورد از شش رتبه برتر این لیست شدند. آمارهای به‌دست آمده از دانلود غیرقانونی سریال وانداویژن، رتبه‌ی اول لیست را به این سریال اختصاص داده است. حتی سریال هاکای در این لیست به چشم می‌آید، که می‌تواند تعجب‌برانگیز باشد، زیرا قسمت آخر این سریال تنها یک هفته پیش، در تاریخ ۲۲ دسامبر منتشر شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا