1%
  • 0/10

سریال WandaVision جوایز امی خود را برای استودیو مارول دریافت کرد

زحمت سازندگان ثمره داد

سریال WandaVision جوایز امی خود را برای استودیو مارول دریافت کرد ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال WandaVision

طبق اعلام رسمی، سریال WandaVision در دو بخش دو جایزه امی را برای استودیو مارول برنده شد تا دیزنی امسال هم موفقیت‌های مارولی را در کارنامه خود داشته باشد.

سریال WandaVision یکی از پروژه‌های مارول بود که در واقع فاز چهارم MCU را شروع کرد. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که روایت زندگی واندا و ویژن، پس از وقایع فیلم Avengers: EndGame اصلا شبیه به آن چیزی که فکرش را می‌کردیم نبود! این یعنی سبک ساخت فیلم چنان که در تریلرهای نشان داده شده و بعدها در خود سریال دیدیم، به مانند یک سیتکام طنز شروع شد که در دل آن، اوج اندوه و ناراحتی‌های واندا دیده می‌شد. این در حالی است که ساختن چنین سریالی به شدت سخت به نظر می‌رسد و عملا دست بردن به انجام این کار، یک ریسک بزرگ برای کمپانی سازنده خواهد بود؛ بدین شکل که یا پروژه مورد نظر فوق‌العاده عالی خواهد شد، یا اینکه شکستی بسیار بزرگ با ضرر فراوان برای تیم سازنده ثبت می‌شود.

با این وجود هرقدر که ترکیب یک سیتکام طنز با دنیای تاریک زندگی واندا سخت به نظر می‌رسید، اما سازندگان موفق شدند تا در همه زمینه‌ها برای این مجموعه دیزنی پلاس سنگ تمام بگذارند! شخصیت‌پردازی عالی، داستان بی‌نظیر، طراحی صحنه فوق‌العاده خلاقانه و همچنین پایانی که درهای تازه‌ای را به سوی آینده دنیای سینمایی مارول باز می‌گذارد، همگی از ویژگی‌های درجه یک WandaVision هستند که باعث شده‌اند تا این سریال نامزد ۲۳ جایزه از مراسم بزرگ امی (Emmy) در بخش تلویزیون باشد.

جوایز سریال WandaVision در دو بخش طراحی صحنه و لباس هستند

حدودا دو ماه پیش برای اولین بار لیست نامزدهای دریافت کننده جوایز امی (که مراسم مربوط به آن به تازگی شروع شده) را مشاهده کردیم که دیزنی در آن بسیار موفق عمل کرده بود. سریال The Mandalorian توانست نامزد ۲۴ جایزه و بعد از آن نیز سریال WandaVision موفق شد تا در جایگاه دوم، نامزد ۲۳ جایزه از طرف کمپانی بزرگ دیزنی در بخش تلویزیون باشد. با این حال، شب گذشته مراسم اهدای جوایز امی برگذار شد و در این بین، سریال WandaVision برای طراحی صحنه و همچنین طراحی لباس‌های سبک فانتزی/تخیلی دو جایزه را برنده شد. طراح و کارگردان بخش هنری این سریال، شارون دیویس و کتی اورلاندو به عنوان طراح صحنه، این جوایز را با همراه خود به استودیو مارول آوردند.

کمپانی دیزنی امسال فعلا توانسته است تا ۶ جایزه امی را دریافت کند که سه مورد از آن متعلق به سریال The Mandalorian می‌شود. در رتبه دوم نیز مجددا مانند تعداد نامزدی جوایز، سریال WandaVision قرار داشته و از طرفی Black Is King جایزه ششم این شرکت را به دست آورده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments