صحنه حذف شده سریال WandaVision اوج قدرت آگاتا هارکنس را نشان می‌دهد

سکانسی هیجانی که جایی در سریال نداشت

در صحنه حذف شده سریال WandaVision که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، می‌توانید شاهد جزئیاتی از نبرد آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) باشید.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با سریالی تحت عنوان WandaVision شروع شد؛ اثری که عملا متفاوت‌ترین در کل MCU محسوب می‌شد و در قالب یک سیتکام به تصویر کشیده شد. این سریال در واقع سازندگان را شدیدا با چالش کشید تا نه تنها اولین سریال دنیای سینمایی مارول، بلکه اولین اثر متفاوت در قالبی که تا به حال در MCU استفاده نشده بود را برای مخاطب آماده کنند.

با این وجود هر داستان ابرقهرمانی قاعدتا نیاز به یک ابرشرور دارد و برای سریال WandaVision این ماجرا با حضور فردی به نام آگاتا هارکنس انجام شد؛ کسی که یک جادوگر قدیمی بود و قصد داشت تا قدرت‌های اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) را از آن خود کند. این در حالی بود که از اوج قدرت آگاتا، ما فقط یک زیرزمین اسرارآمیز و همچنین نبردی کوتاه دیدیم. اما در ویدیو زیر، می‌توانید مبارزه این شخصیت را با جزئیات بیشتری مشاهده کنید.

صحنه حذف شده سریال WandaVision از مبارزه آگاتا هارکنس

در این ویدیوها می‌توانید شاهد ویتنی کولمن (Whitney Coleman)، بدلکار نقش آگاتا هارکنس در سریال WandaVision باشید که سکانس‌های اکشن را به جای کارتین هان (Kathryn Hahn) انجام می‌داد. در این صحنه‌ها که ظاهرا اکشن فوق‌العاده بیشتری نسبت به مبارزه اسکارلت ویچ و آگاتا در نسخه پخش شده از سریال دارند، می‌بینیم که این بدلکار حرکات آکروباتیک بسیاری را انجام داده و عملا چند نفر را همزمان شکست می‌دهد.

با این وجود مشخص نیست که این دشمنان در واقع چه افرادی هستند و اصلا چرا با او درگیر شده‌اند. این در حالی است که نا در نسخه نهایی و پخش شده سریال، دیده بودیم که آگاتا خیلی سال قبل، با مادرش و تیمی از جادوگران درگیر شده بود. دلیل این درگیری که بین جادوگران خوب و آگاتا رخ داد، استفاده هارکنس از جادوی تاریک بود که ممنوعه محسوب می‌شد. آگاتا در آن سکانس کل جادوگران اطراف خود را می‌کشد و بدین ترتیب، به شخصیتی شرور تبدیل می‌شود.

با این حال در این سکانس‌ها اصلا مشخص نیست که آگاتا به وه افرادی مبارزه می‌کند و فقط یک دیالوگ «تو» خیلی عصبانی را از او می‌شنویم. به هر حال واندا (Wanda) در این سریال ارتش و افراد خاصی نداشت که چند نفری به آگاتا حمله کنند، در نتیجه، به نظر می‌رسد که این اتقاق مربوط به بخشی از داستان بوده که به کلی حذف شده است. با این وجود اگر به لباس بدلکار آگاتا دقت کنید، به نظر می‌رسد که این صحنه مربوط به سکانس‌های پایانی سریال و مربوط به نبرد آگاتا و اسکارلت ویچ است.

بسیاری از کاربران به این صحنه حذف شده سریال WandaVision که از پیج رسمی Scarlet Witch News منتشر شده واکنش نشان داده و حتی اظهار کرده‌اند که اکشن حاضر در آن، به مراتب از آنچه که در اثر نهایی دیدیم بهتر است. به هر حال این اولین سکانس حذف شده‌ای نیست که استودیو مارول از آثار خود برداشته و پیش‌تر نیز انواع صحنه‌های کات شده را بخصوص از فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness دیده بودیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا