احتمال ساخت فصل دوم سریال Swamp Thing وجود دارد

شبکه CW به تازگی پوستری جدید را از سریال منتشر کرده است

سریال Swamp Thing

اخیرا پوستر جدیدی از سریال Swamp Thing منتشر شده که طرفدران را به ساخت فصل دوم امیدوار کرده است.

سوامپ تینگ (Swamp Thing) سریال ابرقهرمانی در ژانر وحشت است که بر اساس شخصیتی به همین نام از دنیای سینمایی DC ساخته شده است. این سریال ابرقهرمانی از اصلی‌ترین برنامه‌های شبکه‌ی استریم DC Universe در سال گذشته بود که با وجود استقبال خوب طرفداران و منتقدان، تصیم به لغو و توقف پخش سریال پس از اتمام فصل اول گرفته شد. چندی پیش بود که CW حق پخش سریال را به دست آرود. از آن زمان، این سریال بزرگسالانه DC در سکوت خبری به سر می‌برد تا اکنون که پوستری جدید از سریال منتشر شده است.

طرفداران گمان می‌کردند که پخش سریال برای همیشه متوقف شده است، اما CW حق پخش سریال را به دست آرود و قصد دارد فصل اول سریال را دوباره پخش کند. در آن زمان اعلام شد که هیچ برنامه‌ای برای ساخت قسمت‌های جدید وجود ندارد. مارک پدوویتس (Mark Pedowitz)، رئیس شبکه CW، در این باره می‌گوید:

در حال حاضر، [Swamp Thing] تنها یک فصل است. نمی دانم آیا باز می‌گردد یا خیر. بدیهی است که [ساخت فصل تازه سریال] تصمیمی میان برادران وارنر و CW خواهد بود اما اکنون، Swamp Thing تنها همین اپیزودهایی است که در اختیار داریم.

باید منتظر ماند و دید که آیا بازخوردهای بازپخش دوباره سریال می‌تواند تصمیم‌گیرندگان را به ساخت فصل دوم سریال متقاعد کند یا خیر. Swamp Thing از نظر فنی به عنوان بخشی از اروورس (Arrowverse) در جریان رویداد سال گذشته «Crisis on Infinite Earths» معرفی شد، بنابراین قطعا پتانسیل بالایی حداقل برای چند کراس‌اور با دیگر سریال‌های دنیای Arrow وجود دارد.

پوستر Swamp Thing
2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا