پوستر جدید از فیلم Bloodshot به صورت انحصاری توسط IMAX منتشر شد

این پوستر زیبا را از دست ندهید

پوستر انحصاری IMAX

یک ماه دیگر فیلم ابرقهرمانانه‌ی Bloodshot روی پرده‌های سینما اکران می‌شود. حال IMAX به تازگی پوستر انحصاری خودش را برای این فیلم منتشر کرده است.

ماه دیگر فیلم ابرقهرمانی Bloodshot روی پرده‌‌‌ی سینماها می‎رود. این اثر سینمایی از روی سری کامیک بوکی به همین نام ساخته شده است. قهرمان اصلی داستان Ray Garrison قبلا یک سرباز کهنه‌کار بوده است تا این که او و خانواده‌اش به قتل می‌رسند، اما گروهی او را از مرگ نجات و رویش آزمایشاتی انجام می‌دهند که با استفاده از تکنولوژی‌های فوق پیشرفته، توانایی ویژه‌ای بدست می‌آورد که در کسری از ثانیه تمام جراحات بدن او ترمیم می‌شود. گروهی که این قدرت را به «ری» بخشیده‌اند، برای رسیدن به اهداف خود حافظه‌ی او را مدام دستکاری و صحنه‌ی قتل خانواده‌اش را با افراد مختلف بازسازی می‌کنند. در واقع آن‌ها از Ray Garrison به عنوان یک سلاح استفاده می‌کنند.

سالن‌های سینمایی IMAX یکی از بهترین تجربیات را به بینندگان خود ارائه می‌دهد. IMAX حدود ۱۵۰۰ واحد در ۸۰ کشور جهان شعبه دارد. فیلم‌هایی که در این سالن‌های سینما‌یی اکران می‌شود، از کیفیت و وضوح تصویر خاصی بهره می‌برند که چند برابر یک سینمای معمولی، بهتر است؛ البته این فقط مختص به سالن‌ها نیست و این سازمان همیشه در تلاش است که کار‌های انحصاری زیادی برای خود انجام دهد. یکی از حرکت‌های که IMAX انجام می‌دهد، ساخت و انتشار پوسترهای منحصر به خود است. حال نوبت به فیلم Bloodshot رسیده و آن‌ها از این اثر سینمایی پوستر بسیار زیبایی طراحی کرده‌اند.

در پوستر منتشر شده، شما شخصیت اصلی فیلم با هنرنمایی وین دیزل را می‌بینید که بدن و صورت او در حال ترمیم است. همچنین شعار عنوان با متن «تو به گذشته برای ساخت آینده نیاز نداری» دیده می‌شود.

فیلم Bloodshot به کارگردانی David S. F. Wilson ساخته می‌شود. از بازیگران این اثر سینمایی می‌توان به حضور وین دیزل در نقش «ری گریسون» اشاره کرد. ایزا گونزالس، سم هیوین، توبی کبل و گای پیرس از دیگر هنرپیشه‌های این فیلم هستند.

فیلم Bloodshot در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۳ مارس ۲۰۲۰) اکران عمومی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا