دومین تریلر Bloodshot چگونگی تبدیل ری به یک ابرقهرمان را نمایش می‌دهد

وین دیزل، بی‌رحم و فناناپذیر

بعد از چند ماه انتظار، سونی پیکچرز دومین تریلر فیلم Bloodshot را منتشر کرد که در آن بخش‌هایی از گذشته‌ی شخصیت اصلی فیلم نمایش داده می‌شود.

اولین تریلر بلادشات مهرماه امسال منتشر شده بود که اطلاعات جزئی را از این فیلم مورد انتظار در دسترس عموم قرار داد. حالا دومین تریلر این فیلم ابرقهرمانی ساعاتی پیش پخش شده است که در آن توضیحاتی در رابطه با چگونگی تبدیل ریموند گریسون (شخصیت اصلی فیلم) به یک ابرقهرمان ارائه می‌شود. همچنین بخش‌های بیشتری از گذشته‌ی این شخصیت نمایش داده می‌شود که ثابت می‌کند برخلاف رفتار بلادشات در صحنه‌های اکشن، صرفا با یک کاراکتر بی‌احساس طرف نیستیم.

همان طور که در دومین تریلر Bloodshot هم مشاهده کردید، ظاهرا یک گروه تروریستی ری گریسون و همسرش را به قتل می‌رسانند اما گروهی از محققین که فعالیتی مبهم و به اصطلاح زیرزمینی دارند، باعث تولد دوباره‌ی او در کالبد یک ابرقهرمان به نام هدشات می‌شوند. هدشات علاوه بر قدرت بدنی بالا، این توانایی را دارد تا بتواند تمام بافت‌های آسیب دیده‌ی بدنش را ترمیم می‌کند از همین رو تا حدی می‌توان او را یک ابرقهرمان فناناپذیر دانست. داستان فیلم Bloodshot از کتاب‌های کامیک ولینت الهام گرفته شده و از همین رو می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که با داستانی پرمحتوا روبرو هستیم.

برای این اثر، دیوید ویلسون روی صندلی کارگردانی نشسته است و نیل اچ موریتز، تونی جف و وین دیزل که همه سابقه ساخت سری Fast and Furious را در کارنامه‌ی خود دارند، به عنوان تهیه کنندگان فیلم Bloodshot معرفی شده‌اند. از جمله بازیگران هم می‌توان به وین دیزل، الیزا گنزالز، سم هیوین، توبی کبل و گای پیرس اشاره کرد. فیلم Bloodshot در تاریخ ۱۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۳ اسفند سال جاری) در سینماها اکران خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این فیلم چیست؟ فکر می‌کنید بلادشات هم بتواند پا به پای سایر ابرقهرمانان محبوب سینما، در این عرصه قدم بردارد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا