ممکن است نقشه قدیمی وردانسک در بازی وارزون 2 هم اضافه شود

یک حرکت عجیب از اکتیویژن

وردانسک در بازی وارزون 2

طبق نظرسنجی که شرکت اکتیویژن (Activision) برای کاربران قرار داده، به نظر می‌رسد که شانس اضافه شدن نقشه وردانسک در بازی وارزون 2 وجود دارد.

مدتی از عرضه بازی Call of Duty: Warzone 2.0 می‌گذرد و چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا شاهد اتفاقات بسیاری در نقشه جدید ال مزرح (Al-Mazrah)، با ادامه داستان مدرن وارفر 2 باشیم. با این وجود، هنوز هم بسیاری از کاربران دوست دارند تا همان مپ‌های قدیمی سری به این بازی اضافه شوند. ال مزرح محیط جالبی را برای رقابت بازیکنان در وارزون 2 فراهم کرده، اما هنوز هم بسیاری از افراد معتقدند که شاید وردانسک (Verdansk) جای بهتری برای خالی کردن گلوله‌ها روی دشمنان باشد. به همین ترتیب نیز سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا طی یک نظرسنجی، از کاربران بپرسند که بیشتر از همه، خواهان بازگشت کدام نقشه‌های قدیمی هستند.

این نظرسنجی که توسط اکتیویژن برای برخی از کاربران ارسال شده، از آ‌ن‌ها می‌پرسد تا بین نقشه‌های کالدرا (Caldera)، وردانسک قدیمی و جدید و همچنین بلک اوت (Blackout) که متعلق به بازی Call of Duty: Black Ops 4 بود، یکی را برای بازگرداندن اضافه کرده و سپس آن‌ها را رتبه‌بندی کنند. در حال حاضر، هنوز نتیجه کامل این نظرسنجی منتشر نشده، اما واقعا می‌توان حدس زد که کدام نقشه رتبه اول و دوم را از آن خود خواهد کرد، در حالی که کالدرا قطعا جایگاهی بالاتر از چهارم را نخواهد داشت.

همچنین جالب است که اکتیویژن بین این نظرسنجی هرگز نامی از نقشه جزیره ریبرث (Rebirth Island) و فورچونز کیپ (Fortunes Keep) نیاورده است. این دو نقشه، در واقع مپ‌های تکتیکال و کوچک‌ترین بودند که بیشتر برای حالت Resurgence مورد استفاده قرار گرفته و هر دو در Warzone 1 بودند. این در حالی است که در سیزن دوم بازی Call of Duty: Warzone 2.0 قرار است تا شاهد اضافه شدن یک نقشه کوچک شبیه به ریبرث باشیم.

اما نظر شما درباره این موضوع چیست؟ آیا در آینده شاهد بازگشت وردانسک در بازی وارزون 2 خواهیم بود؟ در حال حاضر این مپ قدیمی در بازی Call of Duty: Warzone Mobile در دسترس کاربران استرالیایی، در فاز بتا قرار دارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا