تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 صحنه‌های جدیدی را نشان می‌دهد

کارگردان فیلم از مدت زمان آن می‌گوید

تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 که علی‌رغم کوتاه بودن صحنه‌های جدیدی را شامل می‌شود، ساعاتی قبل به فضای مجازی آمده است.

سونی حدودا یک دهه پیش تلاش کرد فرنچایز بزرگی مانند Marvel Cinematic Universe بسازد اما The Amazing Spider-Man 2 نتوانست انتظارات مالی را برآورده کند. به همین دلیل، ساخت دنباله‌ها و اسپین آف‌هایش با محوریت ونوم و گروه شش شرور منتفی شد. البته فیلم مزبور موفق شده بود بیش از ۷۰ میلیون دلار سود خالص را وارد جیب سازندگان خود کند اما مدیران استودیوها رقم بیشتری را پیش‌بینی کرده بودند. سونی که دست بردار نبود، اینبار سعی کرد شانس خود را با اقتباس سینمایی ونوم امتحان کند. Venom موفق شد به فروش بالایی دست یافته و شرایط را برای ایجاد و گسترش فرنچایز Sony’s Spider-Man Universe مهیا کند.

دومین اقتباس سینمایی ونوم تحت عنوان Venom: Let There Be Carnage شناخته شده و همان‌طور که در بخش‌های پایانی قسمت اول وعده داده شده بود، تقابل ادی براک و کلیتوس کسدی را به تصویر می‌کشد. کلیتوس در داستان یک قاتل سریالی بوده و در آستانه اعدام قرار دارد. از آنجایی که ادی یک روزنامه‌نگار است، کلیتوس درخواست می‌کند آخرین گفتگویش را با او انجام دهد. او در جریان گفتگو انگشت ادی را گاز گرفته و بخشی از سیمبیوت به داخل بدنش می‌رود. بدین ترتیب، آنتاگونیست به قدرت‌های مشابهی با پروتاگونیست دست می‌یابد. البته یک شرور دیگر به نام شریک هم در داستان حضور دارد اما اطلاعات دقیقی از میزان نقش او موجود نیست.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل تبلیغ تلویزیونی ونوم 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. مطابق انتظار، این ویدیو بسیار کوتاه بوده و تنها ۱۵ ثانیه زمان دارد. با این حال، صحنه‌های جدیدی را به تصویر می‌کشد که تماشایشان خالی از لطف نیست. از نکات قابل‌توجه تبلیغ می‌توان به نمایی اشاره کرد که ادی براک را در ورودی یک عمارت نشان می‌دهد. در صورتی که اطلاعات لو رفته صحیح باشد، کلیتوس کسدی سال‌ها قبل یک یتیم‌خانه را به آتش کشیده بود. با توجه به شواهد، براک قصد دارد این پرونده را دوباره بررسی کند. در نمایی دیگر، شریک را می‌بینیم که از زندان خارج شده و ظاهرا به خانه ادی آمده است. با در نظر گرفتن این صحنه، می‌توان گفت کلیتوس کسدی به تنهایی مقابل پروتاگونیست نایستاده و از معشوقه‌اش هم کمک می‌گیرد.

مدت زمان Venom: Let There Be Carnage چندی پیش اعلام شد که بر اساس آن، تماشای فیلم تنها ۹۰ دقیقه به طول می‌کشد. انتخاب چنین رقمی برای آثار سینمایی به هیچ وجه عجیب و غیرمنتظره نیست اما پروژه‌های بزرگ، به خصوص ابرقهرمانی ۲ ساعت یا بیشتر هستند. اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردانی Let There Be Carnage را بر عهده دارد. او در مصاحبه اخیر خود با IGN توضیحاتی را درباره مدت زمان ارائه داد. اینطور که به نظر می‌رسد، دست‌اندرکاران چهار هدف داشتند: یک، اثرشان سرتاسر هیجان باشد؛ دو، کارنیج را در سریع‌ترین زمان ممکن وارد داستان کنند؛ سه، رابطه ادی براک و ونوم مورد کندوکاش قرار بگیرد؛ چهار، خبری از صحنه‌های اضافی نباشد. آن‌ها با در نظر گرفتن موارد گفته شده تصمیم گرفتند مدت زمان ۹۰ دقیقه باشد.

اکران گسترده قسمت دوم ونوم از تاریخ ۹ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ اکتبر) آغاز می‌شود اما تور تبلیغاتی آن آغاز شده و به صورت محدود، در لندن به نمایش درآمده است. همین اتفاق باعث شده اطلاعات مهمی از داستان، به خصوص بخش‌های پایانی‌اش لو برود. در نتیجه، توصیه می‌کنیم حین گردش در صفحات مجازی احتیاط زیادی به خرج دهید تا چیزی برایتان اسپویل نشود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا