اسکات هیز در فیلم Jurassic World 3 ایفای نقش می‌کند

اضافه شدن بازیگر Venom به قسمت سوم ژوراسیک پارک

اسکات هیز Jurassic World 3

اسکات هیز که در فیلم‌هایی چون Venom و Midnight Special بازی کرده است، به جمع بازیگران فیلم Jurassic World 3 اضافه شد.

سری فیلم‌های پارک ژوراسیک اولین بار در تاریخ ۱۹۹۳ روی پرده‌های نقره‌ی سینما اکران شد و در همان زمان به موفقیت‌های بزرگی دست یافت که فضا را برای ساخت قسمت‌های دیگر آن فراهم کرد. به همین دلیل سه‌گانه‌ی Jurassic Park خلق شد. با گذشت چند سال از پایان قسمت سوم، Universal Pictures سه‌گانه‌ی جدیدی از دنیای پارک ژوراسیک به نام Jurassic World را معرفی کرد و اولین قسمت این فیلم در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده‌های سینما رفت که توانست ۱.۶۷۲ میلیارد دلار در گیشه فروش داشته باشد.

در این فیلم کریس پرت و برایس دالاس هاوارد شخصیت‌های اصلی آن بودند. کالین ترورو کارگردان این عنوان در سپتامبر سال ۲۰۱۵ میلادی گفته بود که Jurassic World یک سه‌گانه خواهد بود. دومین قسمت از سه‌گانه‌ی جدید در سال ۲۰۱۸ میلادی به کارگردانی J. A. Bayona منتشر شد که مانند قسمت اول، موفقیت‌های خیلی خوبی در گیشه به ثبت رساند.

حال قسمت سوم Jurassic World در دست توسعه بوده و ما خبرهایی از اضافه شدن بازیگران تازه می‌شویم. دیروز به صورت رسمی تایید شد که Dichen Lachman بازیگر ۲۷ ساله‌ی اهل نپال در این فیلم حضور دارد. حال امروز هم مشخص شد که اسکات هیز، بازیگر آثاری چون Venom و Between Us، به جمع بازیگران Jurassic World 3 پیوست.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به حضور مجدد کریس پرت و برایس دالاس هاوارد در نقش‌های Owen Grady و Claire Dearing اشاره کرد. همچنین برخی از بازیگران کلیدی سه‌گانه‌ی Jurassic Park هم در این فیلم حضور دارند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سم نیل در نقش Alan Grant، لورا درن در نقش Ellie Sattler و جف گلدبلوم در نقش Ian Malcolm نام برد. علاوه بر اسکات هیز، برخی دیگر از بازیگران این فیلم مانند Dichen Lachman، DeWanda Wise و Mamoudou Athie نقش نامشخصی دارند.

فیلم Jurassic World 3 در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا