#مهسا_امینی

بازیگر سریال Altered Carbon به قسمت سوم Jurassic World پیوست

از دیگر آثار این بازیگر می‌توان به سریال Agents of S.H.I.E.L.D اشاره کرد

بازیگر قسمت سوم Jurassic World

Dichen Lachman بازیگر سریال Altered Carbon و Agents of S.H.I.E.L.D به طور رسمی به فهرست بازیگران قسمت سوم از فیلم‌های Jurassic World پیوست.

فیلم سینمایی Jurassic World 3 باری دیگر Colin Trevorrow را در مقام کارگردان قرار داده است. او کارگردانی قسمت اول را هم بر عهده داشت و قرار بود همین وظیفه را برای فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker به گردن بگیرد که در نهایت این کار به «جی. جی. آبرامز» رسید. بازیگران اصلی دو فیلم قبل یعنی «کریس پرت»، «برایس دالاس هاوارد» باز هم نقش‌های خود را در قسمت سوم تکرار خواهند کرد. سه بازیگر اصلی قسمت اول از سه‌گانه‌ی Jurassic Park شامل «سم نیل»، «لارا درن» و «جف گلدبلوم» هم دوباره در قالب نقش‌های قدیمی خود باز خواهند گشت.

سه‌گانه‌ی Jurassic World در واقع ادامه‌‌ای بر تریلوژی مشهور «پارک ژوراسیک» است. اولین فیلم این سری به کارگردانی «استیون اسپیلبرگ» اقتباسی از کتابی به همین نام نوشته «مایکل کرایتون» بود که موفقیت‌های بسیاری کسب کرد و به عنوان یکی از مطرح‌ترین فیلم‌های علمی تخیلی تاریخ سینما شناخته شد.

خانم Dichen Lachman که اصالتا اهل نپال است، در سال‌های اخیر به واسطه‌ی حضور در سریال‌هایی چون Altered Carbon، Agents of S.H.I.E.L.D و Animal Kingdom شهرت یافت. این بازیگر در کنار Mamoudou Athie جزو افراد جدید در گروه بازیگران قسمت سوم Jurassic World محسوب می‌شود.

فرنچایز ژوراسیک در خرداد سال آینده، ۲۷ سالگی خود را جشن خواهد گرفت. این سری فیلم که حقوق آن در اختیار شرکت یونیورسال قرار دارد، تا به حال بیش از پنج میلیارد دلار فروش داشته است. قسمت اول Jurassic World با فروش ۱.۶۷۲ میلیارد دلار، ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما به حساب می‌آید. فیلم سینمایی Jurassic World 3 در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا