تصویر پشت صحنه Venom 3 به اتفاقات Spider-Man: No Way Home اشاره دارد

تصویر پشت صحنه Venom 3

تام هاردی (Tom Hardy)، بازیگر و تهیه کننده آمریکایی، تصویر پشت صحنه Venom 3 را در اکانت اینستاگرام خود منتشر کرده است.

سونی پیکچرز فرنچایز سینمایی خود را با نام Sony’s Spider-Man Universe ساخته که روی شخصیت‌های شرور، ضد قهرمان یا مکمل کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) تمرکز دارد. این فرنچایز با اکران Venom در سال ۲۰۱۸ میلادی شکل گرفت و در ادامه بواسطه Venom: Let There Be Carnage و Morbius گسترش یافت.

Venom: Let There Be Carnage چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ فروش یک عقبگرد کامل نسبت به قسمت اول محسوب می‌شود. با این حال، عملکردش بگونه‌ای بود که با ساخت قسمت سوم موافقت شد. این پروژه اواسط سال جاری میلادی جلوی دوربین رفته بود که اعتصاب بازیگران هالیوودی بابت دستمزدهای ناعادلانه رخ داد و آن را به تعطیلی کشاند. با گذشت چند ماه اعتصاب نهایتاً به پایان رسید اما سونی پیکچرز مجبور شد اکران را عقب بیاندازد.

تام هاردی بعنوان یکی از بازیگران و تهیه کنندگان مجموعه فیلم‌های ونوم شناخته می‌شود. او اخیراً تصویر پشت صحنه Venom 3 را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. این تصویر تایید می‌کند روند ضبط صحنه‌ها پس از وقفه‌ای چند ماهه سرانجام از سر گرفته شده و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویر پشت صحنه Venom 3

تصویر پشت صحنه Venom 3 تام هاردی را کنار کلی مارسل (Kelly Marcel) کارگردان فیلم نشان می‌دهد. دیگر نکته‌ای که تصویر در خود جای داده و از قضا بسیار مهم است، به لباس هاردی مربوط می‌شود. لباسی که به تن دارد، همان لباسی است که ادی براک در فیلم Spider-Man: No Way Home به تن داشت. اینطور که بنظر می‌رسد، بخشی از قسمت سوم به حضور ادی در زمین ۶۱۶ (زمین اصلی Marvel Cinematic Universe) اختصاص دارد.

طبق شایعه‌ها، ادی براک پس از بازگشت به دنیای خود تصمیم می‌گیرد بدنبال پیتر پارکر بگردد. او بعد از مدتی جستوجو متوجه می‌شود پیتر دنیایش نه تنها یک ابرقهرمان نیست، بلکه یک کودک است. در انتها، فیلم ونوم 3 از تاریخ ۱۸ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا