1%
  • 0/10

آیا نورمن ریداس در فیلم Venom 3 حضور دارد؟

اقدام عجیب یک کاربر!

آیا نورمن ریداس در فیلم Venom 3 حضور دارد؟ ۱ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نورمن ریدس در فیلم Venom 3

در پی اتفاقی عجیب در گوگل، کاربران شبکه‌های اجتماعی به بحث و گفتگو درباره حضور احتمالی نورمن ریدس در فیلم Venom 3 پرداخته‌اند.

سونی پیکچرز در طول سال جاری میلادی سه فیلم ابرقهرمانی را روی پرده نقره‌ای می‌آورد: اولین مورد، Madame Web بود که عملکرد بسیار ضعیفی را به ثبت رساند؛ دومین مورد Kraven the Hunter است که اواسط سال راهی سالن‌ها می‌شود؛ سومین و آخرین مورد، فیلم Venom 3 بوده که علاقه مندان می‌توانند در هفته‌های پایانی سال به تماشای آن بنشینند.

فیلم Venom 3 را کلی مرسل (Kelly Marcel) کارگردانی می‌کند که پیش از این بعنوان فیلمنامه نویس روی اقتباس‌های ونوم کار کرده بود. تام هاردی (Tom Hardy) هم بازگشته و نه تنها بعنوان ادی براک جلوی دوربین ظاهر می‌شود، بلکه در آماده سازی فیلمنامه نقش داشت. اگرچه فیلمبرداری از چند وقت پیش آغاز شده و همچنان ادامه دارد، اطلاعاتی درباره بازگشت دیگر بازیگران قدیمی موجود نیست.

یکی از موضوعات داغ این روزها در میان علاقه مندان به آثار ابرقهرمانی، احتمال حضور نورمن ریدس در فیلم Venom 3 است. ریشه چنین اتفاقی را باید در گوگل جستوجو کرد که نام این بازیگر آمریکایی در لیست دست اندرکاران قسمت سوم ونوم (Venom) قرار داده بود. شاید فکر کنید این اتفاق واقعاً در سکوت خبری رخ داده اما نکته اینجاست که گوگل نقش ریدس در فیلم را «عمه می» اعلام کرده است! این موضوع نشان می‌دهد اتفاقی که افتاده، نتیجه شیطنت یکی از کاربران بود.

اگرچه نقش آفرینی نورمن ریدس (Norman Reedus) در فیلم Venom 3 بعنوان عمه می قطعاً حقیقت ندارد، نمی‌توان این موضوع را بطور کامل رد کرد. ممکن است بازیگر محبوب سریال The Walking Dead به این پروژه پیوسته و نقشی غافلگیرکننده را پذیرفته باشد. اتفاقی مانند این تنها با گذر زمان مشخص شده و چاره‌ای جز انتظار نیست. در ضمن، ریدس از لیست بازیگران ونوم 3 در گوگل حذف شده است.

فیلم Venom 3 از تاریخ ۱۸ آبان سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی) آکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments