آخرین اطلاعات از وضعیت اکران Venom: Let There Be Carnage

آیا تاریخ اکران فیلم بازهم عقب می‌افتد؟

وضعیت اکران Venom: Let There Be Carnage

اخیرا گزارش جدیدی در رابطه با آخرین اطلاعات از وضعیت اکران Venom: Let There Be Carnage در Variety منتشر شده است که در آن خبرنگار این رسانه مدعی شده که از یک منبع آگاه شنیده است شایعات مربوط به تاخیر مجدد در تاریخ اکران این فیلم صحت ندارند.

دنباله‌ی مورد انتظار فیلم Venom یعنی Venom: Let There Be Carnage که تام هاردی را به عنوان بازیگر اصلی خود دارد، از جمله فیلم‌های بلاک‌باستر مهم سال میلادی جاری است که قرار بود در اکتبر سال گذشته روی پرده‌ی سینماها برود، اما هنوز هم طرفداران موفق به تماشای آن نشده‌اند. طبق آخرین اخبار رسمی این اثر با حدود یک سال تاخیر در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) اکران خواهد شد، با اینحال در این چند وقت اخیر گزارشات و شایعات متعددی منتشر شده‌اند که از تاخیر مجدد در اکران این فیلم خبر می‌دهند.

مدت کوتاهی از انتشار اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home که با بازدید زیادی همراه بود، می‌گذرد و هم‌اکنون عده‌ی زیادی از تحلیلگران این سوال را دارند که آیا مارول و سونی قصد دارند همچنان با شیوع گونه‌ی جدید ویروس کرونا، این اثر را در تاریخ اعلام شده‌ی قبلی یعنی ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) اکران کنند یا خیر. حالا وب‌سایت Variety گزارش جدیدی را در رابطه با این فیلم و Venom: Let There Be Carnage منتشر کرده است.

طبق این گزارش شرکت سونی پیکچرز به دلیل شور و اشتیاق بسیار زیاد طرفداران برای تماشای Spider-Man: No Way Home همچنان قصد دارد تا در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) این فیلم را در سالن‌های سینما نمایش دهد. این گزارش همچنین درباره‌‌ی آخرین وضعیت اکران Venom: Let There Be Carnage می‌گوید که سونی به دلیل شیوع ویروس کرونای دلتا اکران آن را از سپتامبر به اکتبر تغییر داده، اما نویسنده‌ی مقاله از یک منبع آگاه شنیده است که شایعات عقب افتادن تاریخ اکران تا سال آینده‌ی میلادی حقیقت ندارند.

تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک، رید اسکات در نقش دن لوئیس، استفن گراهام در نقش کارآگاه مولیگان و وودی هرلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage به کارگردانی اندی سرکیس به ایفای نقش پرداخته‌اند. طبق اطلاعاتی که داریم، این اثر قرار است به گسترش دنیای فیلم‌های مرد عنکبوتی سونی بپردازد و همچنان ارتباط آن با خود شخصیت مرد عنکبوتی نیز بیشتر خواهد بود. تا به حال سونی هیچ خبری را در رابطه با عقب افتادن تاریخ اکران Venom: Let There Be Carnage منتشر نکرده است، با اینحال هنوز هم ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) را نمی‌توان یک تاریخ اکران قطعی در نظر گرفت و شاید این شرکت برای یک تاخیر کوتاه برنامه داشته باشد تا از حضور حداکثری تماشاگران در سالن‌های سینما اطمینان داشته باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا