تصاویر جدید Venom 2 با محوریت شخصیت‌های داستان از راه رسید

تعداد تصاویر به رقم ۱۰ می‌رسد

تصاویر جدید Venom 2

سونی پیکچرز ساعاتی قبل تصاویر جدید Venom 2 را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۱۰ می‌رسد.

سونی که به دنبال ایجاد یک فرنچایز سینمایی مانند Marvel Cinematic Universe بود، پس از موفقیت‌های Venom تصمیم گرفت قسمت دومش را بسازد. این اثر Venom: Let There Be Carnage نام داشته و مدت کوتاهی پس از فیلم اول روایت می‌شود. ادی براک به زندان می‌رود تا گزارشی را از اقدامات کلیتوس کسدی تهیه کند؛ فردی که به خاطر قتل‌های زنجیره‌ای به اعدام محکوم شده است. کلیتوس علاقه زیادی به خون داشته و به همین دلیل، حین گفتگو ناگهان انگشت ادی را گاز می‌گیرد. به واسطه این اتفاق، بخشی از سیمبیوت به بدن قاتل زنجیره‌ای انتقال یافته و به موجودی مستقل تبدیل می‌شود.

فیلم Venom 2 در ابتدا برای اکران در اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‎‌ریزی شده بود اما همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد انتشارش چندین بار تاخیر بخورد. آخرین تاخیر به اوایل آگوست مربوط می‌شود. پس از شیوع سویه دلتا کووید-۱۹ و افزایش نگرانی‌ها پیرامون باکس آفیس جهانی، سونی تصمیم گرفت جدیدترین فیلم Sony Pictures Universe of Marvel Characters را ۳ هفته دیگر عقب بیاندازد تا شاید اوضاع بهتر شود. البته این پایان ماجرا نیست. طی روزهای گذشته شایعه‌ای به گوش رسیده مبنی بر اینکه اثر مزبور به سال ۲۰۲۲ موکول شد اما به تازگی یک گزارش دیگر منتشر شده که تاکید می‌کند سونی هنوز تصمیم جدیدی پیرامون تغییر در برنامه‌های خود اتخاذ نکرده است.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل تصاویر جدید Venom 2 منتشر کرد که تعدادشان به رقم ۱۰ می‌رسد. مطابق انتظار، عکس‌های مزبور با محوریت شخصیت‌های داستان از جمله ادی براک، کلیتوس کسدی، ان ویینگ و شریک ثبت شده‌اند. در صورتی که با شریک آشنایی ندارید، باید بگوییم معشوقه کلیتوس بوده و یک شرور به شمار می‌رود. او قادر است امواج صدا را کنترل کرده و به گونه‌ای که می‌خواهد استفاده کند. شریک همچنین می‌تواند روی مغز شخص مقابل تاثیر گذاشته و او را به انجام رفتارهای خشونت‌آمیز مجبور کند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

یکی از تصاویر جدید Venom 2 که با محوریت شریک ثبت شده، او را در حال دریافت وعده غذایی خود نشان می‌دهد. نکته جالب اینجا است که افسر زندان یک هدفون روی گوش‌هایش گذاشته تا در صورتی که شریک از قدرت خود استفاده کرد، دچار مشکل نشود. در حال حاضر مشخص نیست او چقدر در داستان قسمت دوم حضور دارد اما اندی سرکیس (Andy Serkis) کارگردان پروژه تاکید کرد مخاطب حین تماشای فیلم با نیمه تاریک این شخصیت مواجه خواهد شد.

یکی از کاربران فضای مجازی حین گشت و گذار در وب سایت رسمی سینماهای زنجیره‌ای Vue Cinema با موضوع بسیار جالبی مواجه شد. اطلاعات موجود در آنجا فاش کرده‌اند جی. کی. سیمونز (J.K. Simmons) در Venom 2 نقش‌آفرینی می‌کند. اطلاعاتی از نقش سیمونز موجود نیست و سونی هم واکنشی به ماجرا نشان نداده است. با این حال، طرفداران امیدوار هستند سیمونز برای ایفای جیمز جوناه جیمسون بازگشته باشد. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، تقریبا تمامی شک و شبهه‌ها پیرامون ارتباط فرنچایزهای Marvel Cinematic Universe و Sony Pictures Universe of Marvel Characters از بین می‌رود.

فیلم Venom: Let There Be Carnage در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۲۳ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۵ اکتبر) برنامه‌ریزی شده است. پس از دومین اقتباس سینمایی ونوم نوبت به Morbius می‌رسد که سال ۲۰۲۲ برای اکرانش در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا