کلیپ جدید Venom 2 اولین ملاقات ادی و کلتوس را به نمایش می‌گذارد

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

کلیپ جدید Venom 2

کانال یوتیوب BD Horror Trailers and Clips ساعاتی قبل کلیپ جدید Venom 2 را به اشتراک گذاشت که روی ملاقات ادی براک و کلتوس کسدی در زندان تمرکز دارد.

کمیک بوک‌های مرد عنکبوتی ابرشرورهای زیادی را در خود جای داده که یکی از شناخته‌شده‌ترین و محبوب‌ترین‌هایش ونوم است. این شخصیت نخستین بار در شماره ۲۵۲ کمیک بوک The Amazing Spider-Man معرفی شد و تا رونمایی کاملش در شماره ۳۰۰ رخ دهد. ونوم در واقع یک انگل فضایی است که خود را به یک میزبان، معمولا انسان چسبانده و از طریقش تغذیه می‌کند. او همچنین بسته به انسانی که با آن ادغام شده، قابلیت‌ها و قدرت‌های مختلفی را اهدا می‌کند. در ضمن، ونوم در ابتدا یکی از ابرشرورها بود اما با گذر زمان به یک ضدقهرمان تبدیل شد.

ونوم نخستین اقتباس سینمایی خود را در سال ۲۰۱۸ میلادی دریافت کرد. این فیلم با وجود بازخوردهای نه چندان امیدبخش فروش بالایی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رساند تا سونی پیکچرز و مارول اینترتینمنت به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان دهند. Venom همچنین آغازگر دنیایی سینمایی Sony’s Spider-Man Universe است که ظاهرا ارتباط تنگانگی با فرنچایز Marvel Cinematic Universe داشته و در آینده شاهد کراس اورشان خواهیم بود. در ضمن، قسمت دوم Venom: Let There Be Carnage نامگذاری شده و همان‌طور که از اسمش می‌توان حدس زد، تقابل ونوم و کارنیج را به تصویر می‌کشد.

کانال یوتیوب BD Horror Trailers and Clips چندی پیش کلیپ جدید Venom 2 را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشت که نزدیک به یک دقیقه زمان داشته و ملاقات ادی براک و کلتوس کسدی را به نمایش می‌گذارد. کلتوس، یک قاتل زنجیره‌ای بوده و در آستانه اعدام قرار دارد. او به عنوان آخرین درخواست خود می‌خواهد با ادی گفتگو داشته باشد. اگرچه پروتاگونیست داستان یک روزنامه‌نگار است، تمایلی به گفتگو با او ندارد. با این حال، کارآگاه مولیگان ادی را مجبور می‌کند به ملاقات برود. مولیگان امیدوار است کسدی در جریان گفتگو اطلاعات بیشتری را از جنایت‌هایش به اشتراک بگذارد.

کلیپ جدید Venom 2 اطلاعات مهمی را در خود جای داده است. طبق مکالمه‌ای که شکل می‌گیرد، کلتوس کسدی کاملا با زندگی ادی براک آشنا بوده و می‌داند تمامی افرادی که روزگاری در زندگی‌اش بوده‌اند، ضربه دیده‌اند. قاتل سریالی حتی می‌داند پدر ادی هرگز دوست نداشت به صورت فرزندش نگاه کند؛ زیرا ادی را عامل مرگ همسرش می‌داند. در تمام این مدت، پروتاگونیست خود را کنترل کرده و چیز خاصی نمی‌گوید اما ونوم که نمی‌تواند مقاومت کند، واکنش نشان داده و کلتوس را محکم به دیوار می‌زند.

در گذشته فاش شده بود کلتوس کسدی حین گفتگو با ادی براک، انگشت او را گاز گرفته و بدین ترتیب، بخشی از سیمبیوت وارد بدنش می‌شود. در آن زمان گمان می‌شد این اقدام به خاطر علاقه کلتوس به خون و خونریزی بوده اما حالا می‌توان گفت او از همه چیز خبر داشته و اقدام مزبور را به منظور دستیابی به سیمبیوت انجام داده است.

به لطف اطلاعات قابل‌توجهی که از داستان Venom 2 منتشر شده، می‌دانیم کلتوس کسدی پس از دستیابی به سیمبیوت و فرار از زندان، مشعوقه‌اش شریک را هم آزاد کرده و از او برای مقابله با ادی براک کمک می‌گیرد. شریک قادر به پرواز بوده و می‌تواند با دستان خود گلوله‌های انرژی شلیک کند. او همچنین قادر است احساسات انسان‌ها را دستکاری کرده و به انجام اقدامات خشونت‌بار مجبورشان کند.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم ونوم از تاریخ ۹ مهر (مصادف با ۱ اکتبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا