کارنیج در فیلم Venom 2 چه شکل و شمایلی دارد؟ (تصویر)

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

کارنیچ در فیلم Venom 2

به لطف تصویری که اخیرا اکانت توییتری TheVenomSite به اشتراک گذاشته، می‌توان فهمید کارنیج در فیلم Venom 2 چه شکل و شمایلی دارد.

در حالی که مارول فاز چهارم فرنچایز Marvel Cinematic Universe را آغاز کرده و بدون توقف رو به جلو پیش می‌رود، سونی خود را برای Venom: Let There Be Carnage آماده می‌کند. اثر جدید اندی سرکیس (Andy Serkis) دنباله‌ای برای Venom است که سال ۲۰۱۸ میلادی به سینماها آمد و با وجود بازخوردهای نه چندان مثبت، بیش از ۸۵۶ میلیون دلار فروخت که رقم قابل‌توجهی است. در ضمن، Let There Be Carnage بخشی از فرنچایز Sony Pictures Universe of Marvel Characters است که به نظر می‌رسد در آینده شاهد کراس اور آن و MCU خواهیم بود.

سونی در ابتدا تمایل داشت روبن فلشر (Ruben Fleischer) بازگشته و بار دیگر روی صندلی کارگردانی بنشیند اما او ترجیح داد قسمت دوم Zombieland را جلوی دوربین ببرد. در پی این اتفاق، سامورایی به اجبار مشغول یافتن جایگزین شدند. آن‌ها گزینه‌های مختلفی را مد نظر داشتند و در انتها، اندی سرکیس وظیفه کارگردانی را بر عهده گرفت.

علی‌رغم چنین تغییری در پشت دوربین، تام هاردی (Tom Hardy)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، رید اسکات (Reid Scott) و وودی هارلسون (Woody Harrelson) برای فیلم Venom 2 بازگشته‌اند تا نقش‌های خود را ایفا کنند.

اکانت توییتری TheVenomSite به تازگی تصاویری را منتشر کرده که به لطف آن‌ها می‌توان فهمید کارنیج در فیلم Venom 2 چه شکل و شمایلی دارد. اگرچه سونی طی ماه‌های گذشته تریلر این اثر را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، ویدیو مزبور نمایی واضح از آنتاگونیست قصه را در خود جای نداده است. در نتیجه، تصاویر مزبور را می‌توان اولین نگاه واضح و کامل به کارنیج دانست. در ضمن، تصاویر در داخل یکی از سینماهای IMAX چین ثبت شده‌اند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

طبق اندک اطلاعاتی که از داستان موجود است، داستان فیلم Venom 2 حدودا یک سال پس از قسمت اول جریان دارد. ادی براک هنوز نتوانسته با میزبانی یک موجود بیگانه کنار بیاید و همچنان با چالش‌های فراوانی روبرو می‌شود. در حالی که این مشکل حل نشده، سعی دارد شهرت گذشته را پس گرفته و بار دیگر به عنوان یک روزنامه‌نگار فعالیت کند.

در همین راستا، به سراغ کلتوس کسدی می‌رود تا مصاحبه‌ای را با او انجام دهد. کلتوس یک قاتل سریالی بوده و در آستانه اعدام قرار دارد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و مانند ادی به میزبانی برای یک سیمبیوت دیگر تبدیل می‌شود.

دومین اقتباس سینمایی ونوم از تاریخ ۲ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۴ سپتامبر) به سینماهای آمریکا می‌آید. پس از آن نوبت به فیلم Morbius می‌رسد که برای اکران گسترده از تاریخ ۸ بهمن (مصادف با ۲۸ ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا