#مهسا_امینی

انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York به تعویق افتاد

برای تجربه‌ی این عنوان باید یک هفته بیشتر صبر کنید

بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

استودیوی Draw Distance اعلام کرد که انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York با تاخیر مواجه شده است.

این عنوان قرار بود تا در چهارم دسامبر (سیزدهم آذر) سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد، اما حالا با تاخیری یک هفته‌ای در یازدهم دسامبر (بیستم آذر) عرضه خواهد شد. البته این تاریخ انتشار فعلا برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و به صورت دیجیتالی است. این بازی در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. استودیوی Draw Distance در بیانیه‌ی خود گفته است:

«ما تصمیم گرفتیم که به خودمان زمان بیشتری برای پولیش کردن بازی بدهیم، همان طور که می‌خواهیم محصولی عالی به شما ارائه کنیم و باور داریم که این تصمیم ما را به تحقق این هدف نزدیک‌تر می‌کند.»

بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York اثری در سبک ماجرایی است که داستانش در میانه‌ی نبرد بین دو قبیله‌ی Camarilla و Anarch می‌گذرد. بازیکن باید از بین چند کلن مختلف از خون‌آشام‌ها یکی را انتخاب و سپس با تعامل و شکل دادن رابطه با شخصیت‌های دیگر داستان را پیش ببرد. به جز روند اصلی داستان، ماموریت‌های فرعی مختلفی هم در بازی وجود دارد. بنا به انتخاب‌هایی که در طی داستان روبروی‌تان قرار می‌گیرد، پایان متفاوتی مقابل‌تان قرار خواهد گرفت. استودیوی Draw Distance سازنده‌ی بازی که در کشور لهستان واقع است، به خاطر ساخت عنوان Serial Cleaner شهرت دارد.

این اثر تنها بازی ویدیویی برگرفته از دنیای World of Darkness نیست که روند ساختش را می‌گذراند؛ دیگر عنوان مورد انتظار طرفداران این دنیای خون‌آشام محور، بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 است که قسمت اول آن یکی از معروف‌ترین آثار سبک نقش‌آفرینی به حساب می‌آید. دیگر اثر هم بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood در سبک اکشن نقش‌آفرینی است. هر دوی این عناوین در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار خواهند گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا