Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هم برای ایکس‌باکس سری ایکس تایید شد

ضیافت خون‌آشام‌ها در نسل نهم

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هم برای ایکس‌باکس سری ایکس تایید شد بهزاد شعبانی ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

با توجه به تریلر منتشر شده در رویداد اینساید ایکس‌باکس، بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای ایکس‌باکس سری ایکس هم منتشر می‌شود.

Bloodlines 2 قرار است روایتگر ادامه‌ی Vampire: The Masquerade – Bloodlines باشد که در سال ۲۰۰۴ میلادی عرضه شده بود. این بازی بخشی از دنیای تاریکی یا همان World of Darkness به حساب می‌آید و از همین رو خیلی از طرفداران آن، منتظر نسخه‌ی دوم Bloodlines هستند.

تریلر منتشر شده از بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 در مراسم اینساید ایکس‌باکس، علاوه بر صحنه‌های سینماتیک، بخش‌هایی از گیم‌پلی جذاب این بازی را به نمایش می‌گذارد. همچنین می‌توانید به لطف کوچه و خیابان‌های شهر سیاتل تا حدی از اتمسفر منحصر به فرد این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این طور که از این تریلر پیداست، کاراکتر می‌تواند به راحتی در شهر و بین مردم عادی عبور کند و از ارتفاعات زیاد با خیالی آسوده بپرد و به طور کلی حرکات سریعی داشته باشد؛ به عبارتی دیگر، هر آن چه که از مهارت‌های یک ومپایر (خون‌آشام) انتظار می‌رود، برای شخصیت اصلی بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 تعریف شده است.

این بازی پیش از این برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شده بود و حالا به لطف تریلری که در رویداد امشب اینساید ایکس‌باکس پخش شد، رسما به تایید رسید که بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای ایکس‌باکس سری ایکس هم منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید این بازی نقش‌آفرینی را از طریق قابلیت Smart Delivery روی کنسول نسل نهم مایکروسافت تجربه کنید. این قابلیت، امکانی را برای کاربران Xbox Series X فراهم می‌کند تا مشروط بر خرید نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2، با یک به‌روزرسانی، به صورت کاملا رایگان از تجربه‌ی این بازی روی کنسول نسل نهم خود بهره‌مند شوند.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی جدید Vampire توسط Hardsuit Labs با بهره‌گیری از قدرت موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در حال ساخت و توسط Paradox Interactive منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا