تماشا کنید: بازگشت والاک در تیزر فیلم Nun 2

این اثر بزودی اکران می‌شود

استودیو وارنر ساعاتی قبل تیزر فیلم Nun 2 را در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرد که در آن شاهد بازگشت والاک هستیم.

The Conjuring یک دنیای سینمایی متعلق به وارنر بوده و از مجموعه فیلم‌های کانجورینگ، آنابل و راهبه تشکیل شده است. جدیدترین اثر این دنیای سینمایی تحت عنوان The Nun II شناخته شده و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، ادامه‌ای برای The Nun محصول سال ۲۰۱۸ میلادی به شمار می‌رود. راهبه 2 توسط مایکل چاوز (Michael Chaves) کارگردانی شده که پیش از این روی The Curse of La Llorona و The Conjuring: The Devil Made Me Do It کار کرده بود.

داستان Nun 2 چهار سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد. خواهر آیرین حالا در یکی از مدارس شبانه روزی فرانسه مشغول به کار بوده و به کودکان درس می‌دهد. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود والاک برگشته و هدف شومی را دنبال می‌کند. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، والاک علی‌رغم تلاش‌های خواهر آیرین و پدر بورک توانست خودش را در بدن موریس پنهان کند.

وارنر ساعاتی قبل تیزر فیلم Nun 2 را در شبکه اجتماعی ایکس (با نام قدیمی توییتر) منتشر کرده است. این ویدیو ۴۴ ثانیه زمان داشته و روی یکی از شاگردان مدرسه شبانه روزی به نام سوفی تمرکز دارد. او به خواهر آیرین می‌گوید حس خوبی نسبت به مدرسه ندارد. همزمان با جملاتی که سوفی به زبان می‌آورد، تیزر اتفاقاتی شوم را به نمایش می‌گذارد. در نمای پایانی هم مواجهه خواهر آیرین و موجود شیطانی یا همان والاک را شاهد هستیم.

اگرچه فاصله چندانی با اکران نداریم، جزئیات زیادی از فیلم راهبه 2 منتشر نشده است. برای مثال، چیزی درباره سرگذشت والاک مشخص نبوده و نمی‌دانیم اینبار دنبال چه چیزی است. دلیل عدم انتشار اطلاعات را باید در یکی از مصاحبه‌های کارگردان فیلم، یعنی مایکل چاوز جستوجو کرد. او گفت مخاطب هر چه بیشتر درباره هیولاها و شیاطین بداند، ترسش کمتر می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Nun 2 از تاریخ ۱۷ شهریور (مصادف با ۸ سپتامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا