#مهسا_امینی

پنجره‌ی انتشار Kena: Bridge of Spirits و چند بازی دیگر توسط سونی اعلام شد

فاصله‌ی چندانی تا عرضه‌ی Bridge of Spirits نداریم

پنجره‌ی انتشار Kena: Bridge of Spirits

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی در جریان رویداد CES 2021 پنجره‌ی انتشار Kena: Bridge of Spirits و چند بازی دیگر را اعلام کرد.

سونی و مایکروسافت همزمان با عرضه‌ی نسل جدید پلی‌استیشن و ایکس‌باکس عناوین مختلفی را به بازار عرضه کرده‌اند اما تعداد قابل‌توجهی از محصولات معرفی‌شده‌شان همچنان مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند؛ برای مثال می‌توان به Ratchet & Clank: Rift Apart ،Halo Infinite ،Horizon Forbidden West و Ghostwire Tokyo اشاره کرد. این عناوین به واسطه‌ی نمایش‌های جذاب خود در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به ویدیو گیم قرار دارند.

Consumer Electronics Show، یک رویداد سالانه با محوریت سخت‌افزارهای جدید است که نخستین دوره‌ی آن در سال ۱۹۶۷ میلادی برگزار شد. اگرچه بازدید از رویداد برای عموم علاقه‌مندان امکان‌پذیر نیست اما CES توانسته طی دهه‌های گذشته خود را به یکی از مهم‌ترین رویدادهای تکنولوژی جهان تبدیل کند. CES، ژانویه‌ی هر سال در دره‌ی لاس وگاس ایالت نوادا واقع در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود اما از آن‌جایی که همه‌گیری ویروس کرونا همچنان ادامه دارد، رویداد امسال به صورت آنلاین برگزار شد.

سونی یکی از حاضران CES 2021 بود. این شرکت ژاپنی در انتهای ویدیویی که برای رویداد امسال آماده کرده بود، پنجره‌ی انتشار Kena: Bridge of Spirits و چند بازی دیگر پلی‌استیشن را اعلام کرد. Bridge of Spirits در ابتدا قرار بود سال گذشته‌ی میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد اما عرضه‌اش تا اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی به تاخیر افتاد. به لطف لیستی که در جریان CES به نمایش درآمد، حالا می‌دانیم بازی مزبور در تاریخ نامشخصی از مارس (مصادف با ۱۱ اسفند سال ۱۳۹۹ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰) به بازار می‌آید. Project Athia، دیگر نام مهمی است که در لیست دیده می‌شود.

Project Athia در جریان یکی از رویدادهای اختصاصی پلی‌استیشن 5 در تابستان سال گذشته‌ی میلادی رونمایی شد. اسکوئر انیکس در زمان معرفی هیچ اشاره‌ای به تاریخ انتشار نداشت اما حالا می‌دانیم این بازی در تاریخ نامشخصی از ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۱ دی الی ۱۱ بهمن سال ۱۴۰۰) برای دارندگان کنسول جدید سونی و سیستم عامل ویندوز عرضه خواهد شد. در ضمن، لیستی که سونی در جریان CES 2021 به نمایش گذاشت شامل نام‌های دیگری هم می‌شود که در ادامه قابل‌مشاهده هستند:

  • Ratchet & Clank: Rift Apart – سال ۲۰۲۱ میلادی
  • Horizon Forbidden West – سال ۲۰۲۱ میلادی
  • Pragmata – سال ۲۰۲۱ میلادی
  • Kena: Bridge of Spirits – مارس سال ۲۰۲۱ میلادی (۱۱ اسفند سال ۱۳۹۹ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۰)
  • Returnal – نوزده مارس ۲۰۲۱ میلادی (۲۹ اسفند سال ۱۳۹۹)
  • Solar Ash – ژوئن سال ۲۰۲۱ میلادی (۱۱ خرداد الی ۹ تیر سال ۱۴۰۰)
  • Little Devil Inside – جولای سال ۲۰۲۱ میلادی (۱۰ تیر الی ۹ مرداد سال ۱۴۰۰)
  • Stray – اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی (۹ مهر الی ۹ آبان سال ۱۴۰۰)
  • Ghostwire Tokyo – اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی (۹ مهر الی ۹ آبان سال ۱۴۰۰)
  • Project Athia – ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۱ دی الی ۱۱ بهمن ۱۴۰۰)

اگرچه سونی در لیست خود اشاره‌ی دقیقی به بازه‌ی انتشار Ratchet & Clank: Rift Apart و Horizon Forbidden West نکرده اما این دو بازی به ترتیب در نیمه‌ی نخست و نیمه‌ی انتهایی سال جاری میلادی به بازار خواهند آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا