مارک والبرگ به تیم بازیگری فیلم Uncharted پیوست

تلاش‌های پردرآمدترین بازیگر سال ۲۰۱۷ بالاخره جواب داد

تیم بازیگری فیلم Uncharted

مارک والبرگ که بیشتر برای حضور در فیلم‌های اکشن و کمدی شناخته می‌شود، به تیم بازیگری فیلم Uncharted اضافه شد. او قرار است به‌عنوان سالی، مربی نیتن دریک، جلوی دوربین برود.

با توجه به جدیدترین اخبار سینمایی، مارک والبرگ (Mark Wahlberg) رسماً به تیم بازیگری فیلم Uncharted پیوست تا ایفاگر نقش سالی باشد. چند سال قبل که قرار بود دیوید او. راسل (David O. Russell) این فیلم اقتباسی را بسازد، والبرگ به‌عنوان بازیگر نقش نیتن دریک انتخاب شده بود اما آن پروژه بنا به دلایلی به سرانجام نرسید. نهایتاً او. راسل و والبرگ هر دو از تیم تولید خارج شدند. اگرچه این موضوع در حد یک شایعه است اما ظاهراً والبرگ از آن زمان تاکنون تمایل داشته تا به طریقی در این اثر سینمایی حضور داشته باشد.

فیلم Uncharted که اقتباسی آزاد از بازی‌های ویدیویی به همین نام محسوب می‌شود، قرار است به ریشه‌های داستانی شخصیت نیتن دریک بپردازد. این فیلم سینمایی تاکنون چندین بار کارگردان خود را از دست داده است اما به‌نظر می‌رسد اینبار شرایط کاملاً متفاوت بوده و نباید نسبت به ناتمام ماندن آن نگران بود. به‌خصوص اینکه بازیگران نقش‌های اصلی مشخص شده‌اند. پیش از این، نقش‌آفرینی تام هالند (Tom Holland) به‌عنوان شخصیت اصلی قطعی شده بود.

تراویس نایت (Travis Knight) که سال گذشته‌ی میلادی فیلم موفق Bumblebee را روانه‌ی سینماها کرد، روی صندلی کارگردانی آنچارتد می‌نشیند. وظیفه‌ی آماده‌ سازی فیلمنامه هم برعهده‌ی ریف جادکینز (Rafe Judkins)، آرت مارکوم (Art Marcum) و مت هالووی (Matt Holloway) قرار گرفته است.

اگر سری بازی‌های آنچارتد را تجربه نکرده باشید، احتمالاً با شخصیت سالی آشنایی ندارید. او در آمریکا متولد شده و یک شکارچی گنج است. پس از اینکه به‌طور اتفاقی با نیتن دریک نوجوان ملاقات کرد و متوجه‌ی استعدادهای او شد، تصمیم گرفت تا نیتن را زیر بال و پر خود بگیرد.

در سال ۲۰۱۷ شایعه شده بود که برایان کرانستون (Bryan Cranston) ایفاگر نقش سالی خواهد بود؛ شایعه‌ای که هرگز تایید نشد. همچنین تام هالند در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود دوست دارد نقش سالی به کریس پرت (Chris Pratt) یا جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) سپرده شود.

در حال حاضر مشخص نیست که روند فیلمبرداری Uncharted از چه زمانی آغاز می‌شود اما از آن‌جایی که این فیلم سینمایی برای اکران از تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده احتمالاً به‌زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا