ناتی داگ احتمال ساخت بازی Uncharted 5 را رد نمی‌کند

هنوز جای امید باقیست

بازی Uncharted 5

گفته‌های جدید نایب رئیس استودیوی Naughty Dog نشان می‌دهد که این استودیو احتمال ساخت بازی Uncharted 5 را منتفی نمی‌داند.

ناتی داگ در سال ۲۰۱۶ با عرضه‌ی Uncharted 4: A Thief’s End یکی از درخشان‌ترین بازی‌های نسل هشتم را روانه‌ی بازار کرد تا داستان شکارچی گنج دوست‌داشتنی، نیتن دریک، که از زمان کنسول PS3 یکی از بهترین دارایی‌های سونی بوده، به پایان راه برسد. در آن زمان، ناتی داگ بسیار مصمم بود به این مجموعه استراحت بدهد. در حال حاضر، هیچ تصمیم قطعی برای ساخت یک قسمت دیگر وجود ندارد اما سخنان تازه‌ی نیل دراکمن، نایب رئیس و کارگردان مشهور ناتی داگ در خلال یک لایو استریم همراه با تروی بیکر، اشلی جانسون و نولان نورث (صداپیشگان جوئل، الی و نیتن دریک)، از علاقه‌ی این استودیو به بازگشت آنچارتد و رساندن دوباره‌ی آن به اوج حکایت می‌کند:

ما خوش‌شانسیم که سونی به ما این آزادی عمل را می‌دهد که حق انتخاب داشته باشیم. ما Uncharted 4 را ساختیم و از آن زمان تاکنون دیگر Uncharted نساختیم. شاید یک روز این کار را انجام دهیم. خواهیم دید.

واکنش نولان نورث به این حرف دراکمن هم جالب‌توجه بود:

با چیزی که تو گفتی، اینترنت قرار است منفجر شود!

از لحن گفتار دراکمن مشخص است که عزم جدی برای ساخت یک بازی دیگر از این مجموعه در کار نیست، اما این نکته که اعضای کلیدی ناتی داگ احتمال ساخت بازی Uncharted 5 را رد نمی‌کنند، به خودی خود بسیار امیدوارکننده است. شنیده‌هایی مبنی بر انتقال این فرنچایز به شعبه‌ی سن دیگوی استودیو‌های سونی هم وجود دارد که هنوز در حد شایعه هستند. اگر قسمت چهارم را بازی کرده باشید، به خوبی می‌دانید که این مجموعه چگونه می‌تواند ادامه یابد. بسته‌ی الحاقی The Lost Legacy هم به خوبی نشان داد که سری Uncharted برای فوق‌العاده بودن لزوما احتیاجی به نیتن دریک در نقش قهرمان اصلی ندارد.

ناتی داگ در حال حاضر بشدت مشغول آماده‌سازی پروژه‌ی بزرگ The Last of Us Part II برای عرضه در ۹ خرداد سال آینده است. به‌ نظر شما این استودیو برای پروژه‌ی بعدی بار دیگر به سراغ Uncharted خواهد رفت؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا