1%
 • 0/10

آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه 2024

حضور بازی Helldivers 2 در لیست ده بازی نخست.

آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه 2024 ۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه

انتشار آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه 2024 از حضور بازی Helldivers 2 درون ده بازی اول و عملکرد قابل قبول آن را به نمایش می‌گذارد.

هفته گذشته را می‌توان بازه زمانی شلوغی با توجه به انتشار چندین عنوان جدید به شمار آورد. در همین راستا آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه 2024 از حضور بازی جدیدی یعنی عنوان Helldivers 2 خبر می‌دهد. باید به این نکته اشاره کنیم که این آمار فروش هفتگی تنها شامل فروش فیزیکی بازی‌ها می‌شود. با ذکر این نکته به نظر می‌ رسد عنوان Helldivers 2 که اولین هفته در رتبه هفتم جای گرفته، بیشترین میزان فروش خود را به صورت دیجیتالی روی دو پلتفرم پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی حاصل کرده است.

بازی Hogwarts Legacy در این هفته نیز رتبه نخست را به خود اختصاص داده است. به دنبال آن عنوان EA Sports FC 24 در رتبه دوم جای گرفته و پس از آن بازی Suicide Squad: Kill the Justice League جایگاه سوم را برای خود به ثبت رسانده است. بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بازگشت بزرگی به جدول داشته و در رتبه ششم قرار گرفته که البته کاهش قیمت صورت گرفته برای آن در این موضوع بی‌تاثیر نبوده است. عنوان جدیدتر این مجموعه یعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در رتبه هشتم قرار گرفته و عنوان Tekken 8 نیز رتبه نهم را به خود اختصاص داده است. در ادامه می‌توانید لیست کامل جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته دوم فوریه 2024 را مشاهده نمایید.

 1. Hogwarts Legacy
 2. EA Sports FC 24
 3. Suicide Squad: Kill the Justice League
 4. Super Mario Bros. Wonder
 5. Mario Kart 8 Deluxe
 6. Call of Duty: Modern Warfare 2
 7. Helldivers 2
 8. Call of Duty: Modern Warfare 3
 9. Tekken 8
 10. Minecraft (Switch)نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments