1%
  • 0/10

چرا طرفداران شدیداً نگران کیفیت فیلم Madame Web هستند؟

دلایل برای نگرانی هر روز بیشتر می‌شوند

چرا طرفداران شدیداً نگران کیفیت فیلم Madame Web هستند؟ ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کیفیت فیلم Madame Web

طرفداران آثار ابرقهرمانی حالا بیشتر از هر زمان دیگری نسبت به کیفیت فیلم Madame Web و عملکرد تجاری آن نگران هستند.

سونی پیکچرز در راستای گسترش دنیای سینمایی خود، یعنی Sony’s Spider-Man Universe فیلم Madame Web را طی دو ماه آینده روی پرده نقره‌ای می‌آورد. این اثر درباره شخصیتی بنام مادام وب است که طبق گمانه زنی‌ها، دنیای سینمایی سونی و دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) را بهم مرتبط می‌کند. از همین رو، هایپ زیادی برایش وجود داشت تا اینکه اولین تریلر از راه رسید.

اگرچه لباس‌های شخصیت‌ها به کمیک بوک‌ها شباهت زیادی داشت، اولین تریلر فیلم Madame Web آثار ابرقهرمانی دو دهه پیش را یادآوری می‌کرد. علاوه بر این، عملکرد داکوتا جانسون (Dakota Johnson) در نقش اصلی بشدت مورد انتقاد قرار گرفت تا جایی که یکی از دیالوگ‌های او به یک میم پرطرفدار در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) تبدیل شد. حال و با گذشت این اتفاقات، دلیل دیگری برای نگرانی نسبت به کیفیت فیلم بوجود آمده است.

طرفداران حالا بیشتر از هر زمانی نگران کیفیت فیلم Madame Web هستند. دلیل چنین اتفاقی را باید در اطلاعاتی جستوجو کرد که سونی پیکچرز اخیراً منتشر کرده است. طبق آن‌ها، مت سازما (Matt Sazama) و برک شارپلس (Burk Sharpless) از اعضای تیم نویسندگی هستند. نکته نگران کننده ماجرا اینجاست که سازما و شارپلس قبلاً فیلمنامه Morbius را نوشته بودند که یکی از ضعیفترین آثار ابرقهرمانی در تاریخ سینما به شمار می‌رود.

Morbius به دلایل مختلفی مورد انتقاد قرار گرفت که یکی از آن‌ها فیلمنامه بسیار ضعیفش بود. البته موربیوس تنها اثر ضعیف در کارنامه‌های هنری مت سازما و برک شارپلس نبوده و آن‌ها روی Dracula Untold ،The Last Witch Hunter و Gods of Egypt هم کار کردند که همگی نمرات پایینی دارند.

فیلم مادام وب (Madame Web) درباره کاساندرا وب است که طی اتفاقاتی قادر می‌شود آینده را ببیند. او باید از قدرت‌هایش برای نجات سه دختر جوان استفاده کند که قدرت‌هایی شبیه به مرد عنکبوتی دارند. شخصیت منفی داستان هم ازکیل سیمز است که مانند شخصیت‌های اصلی از قدرت‌هایی شبیه به مرد عنکبوتی برخوردار بوده اما برخلاف آن‌ها اهداف شومی را دنبال می‌کند.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم مادام وب از تاریخ ۲۵ بهمن (مصادف با ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments