توییت عجیب یوبی‌سافت، اشاره به Splinter Cell جدید یا یک شوخی دیگر؟

صدای پای سم فیشر

Splinter Cell جدید

ظاهراً یوبی‌سافت علاقه دارد هر چند وقت یک بار با اشارات مستقیم و غیرمستقیم به یک Splinter Cell جدید طرفداران این بازی را امیدوار کند.

مدت‌هاست که از عرضه آخرین نسخه بازی مخفی‌کاری محبوب یوبی‌سافت می‌گذرد و هنوز هیچ اطلاعات رسمی و موثقی از آنکه Splinter Cell جدید چگونه خواهد بود در دست نداریم. یوبی‌سافت علیرغم اینکه تمایلی ندارد از جزئیات قسمت بعدی این مجموعه حرفی به میان آورد، اما از انواع و اقسام حرف‌های امیدوارکننده و تیزرهای عجیب و غریب فروگذار نکرده تا همچنان طرفداران پروپاقرص سم فیشر را در آب نمک نگه داشته باشد.

سال گذشته میلادی، مقامات این شرکت از جمله ایوز گیلمو، مدیر عامل، چندین بار اذعان داشتند که یوبی‌سافت در تلاش است تا منابع لازم برای ساخت قسمتی دیگر از این مجموعه را فراهم کند و اینکه «طرفداران به‌زودی چیزهایی را شاهد خواهند بود». جولین گرایتی، مدیر نوآوری یوبی‌سافت، حتی پا را از این هم فراتر گذاشت و رسماً در حساب توییتر خود اعلام کرد که روی یک Splinter Cell جدید کار می‌کند. اعلامیه‌ای که فوراً شرکت آنرا تکذیب کرد و اذعان داشت که گرایتی صرفاً «شوخی کرده است»!

حالا نوبت به یک تیزر دیگر رسیده است، این بار به دست شعبه اسپانیای یوبی‌سافت. این شعبه چندی پیش توییتی مرموز منتشر کرد که ترجمه آن از اسپانیایی به فارسی بدین ترتیب است:

برای مقابله با تاریکی، باید اول آن را درک کنی…

تصویری که همراه این توییت منتشر شده متعلق به رویداد کراس‌اور Splinter Cell و Ghost Recon Wildlands است اما هشتگ #SamFisher در انتهای توییت و متن رازآلود آن، به‌طور تقریباً واضحی اشاره به یک Splinter Cell جدید دارد؛ به هر حال «تاریکی» یکی از بهترین یاران سم فیشر برای پنهان ماندن از دست دشمنان است و اشاره به «مقابله با تاریکی» شاید می‌خواهد این مفهوم را برساند که تاریکی درون در واقع بزرگ‌ترین دشمن اوست. به‌علاوه چرا به یک باره تصویر یک رویداد قدیمی از نسخه قبلی گوست ریکان با این متن مرموز منتشر شده است؟!

توییت یوبی‌سافت اسپانیا

هیچ توییت مشابهی در حساب دیگر شعبات یوبی‌سافت پست نشده و حتی در کانال یوتیوب یوبی‌سافت اسپانیا هم اشاره‌ای به آن نیست. سابقه شایعات و «شوخی‌»‌های پیشین تردید ما را نسبت به اینکه این توییت واقعاً تیزری برای Splinter Cell جدید باشد بالا می‌برد، اما شکی نیست که یوبی‌سافت در حال حاضر به یک خبر خوب و بازخورد مثبت از مخاطبان نیاز دارد.

محصولات اخیر این شرکت از جمله The Division 2 و Ghost Recon Breakpoint نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند، تا حدی که یوبی‌سافت مجبور شده برای مدیریت منابع، عرضه بازی‌های جدیدش را به تعویق بیندازد. مسلماً سم فیشر به تنهایی نمی‌تواند همه چیز را برای فرانسوی‌ها دگرگون کند، اما عطش شدید طرفداران برای معرفی قسمت جدید می‌تواند شروع خوبی باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا