انیمیشن دو قسمتی بتمن با نام Batman: The Long Halloween معرفی شد

انتشار اولین قسمت در تابستان سال آینده میلادی

انیمیشن بتمن

به‌تازگی، از انیمیشن دو قسمتی بتمن با نام Batman: The Long Halloween رونمایی شده است.

مراسم دی‌سی فندوم روز گذشته رسما به پایان رسید، اما هنوز خبرهای زیادی از گوشه و کنارهای این رویداد به گوش می‌رسد. در جریان دی‌سی فندوم شاهد رونمایی از تریلر فیلم‌های موردانتظاری همچون، Suicide Squad 2 به کارگردانی جیمز گان (James Gunn) و همچنین لایو اکشن بتمن با نقش آفرینی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) بودیم.

اما در جریان مصاحبه‌ی مت بومر (Matt Bomer) با وب سایت IGN در پنل انیمیشن Superman: Man of Tomorrow، این بازیگر اعلام کرد که جف لوب (Jeph Loeb) و تیم سیل (Tim Sale) در حال کار روی انیمشن دو قسمتی بتمن با نام Batman: Long Halloween هستند. هنوز تاریخ انتشار دقیق این انیمیشن اعلام نشده است اما سازندگان انتشار قسمت اول را برای تابستان سال آینده‌ی میلادی و همچنین قسمت نهایی را برای اواخر سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی کرده‌اند.

کمیک The Long Halloween برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ و در طی ۱۳ جلد منتتشر شد. این کمیک، داستان سال‌های ابتدایی بروس وین در نقش بتمن را روایت می‌کند؛ درست زمانی که در کنار هاروی دنت، قبل از اینکه به یکی از اصلی‌ترین دشمنان بتمن با نام Two-Face تبدیل شود، برای پاکسازی جرم و جنایت کار می‌کند. این کمیک، دنباله‌ی مستقیمی بر کمیک بسیار محبوب فرنک میلر (Frank Miller) با نام Batman: The Year One است.

با توجه به اینکه لایو اکشن بتمن به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) هم سال‌های ابتدایی حیات بتمن را روایت می‌کند، بسیاری از علاقه‌مندان حدس می‌زنند که این فیلم، الهام گرفته از کمیک‌هایی مثل The Long Halloween و Year One باشد. فیلم The Batman در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) به صورت رسمی اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا