برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

دو قلعه بازی Hogwarts Legacy که ممنوعه هستند

رازهای هاگوارتز

دو قلعه بازی Hogwarts Legacy که ممنوعه هستند ۰ ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
قلعه بازی Hogwarts Legacy

پس ازاینکه مدلی از فضای بازی ساخته شد برخی از بازیکنان مکان‌هایی را در قلعه بازی Hogwarts Legacy تشخیص دادند که در طول بازی نمی‌توان به آن‌ها درسترسی پیدا کرد و قابل بازدید نیستند.

طرفداران اخیراً یک مورد جالب را در بازی کشف کرده‌اند و در رسانه‌های اجتماعی درباره آن جنجالی به پا کرده‌اند. دو مکان در قلعه هاگوارتز وجود دارد که بازیکنان به راحتی نمی‌توانند به آن برسند و حتی نمی‌توانند آن را ببینند. این موضوع به جامعه بازیکنان نشان داد که بازی کامل کاوش نشده و هنوز هم اسرار زیادی در آن وجود دارد.

حتی قبل از عرضه بازی یکی از جنبه‌های قدرتمند بازاریابی‌ها و همچنین نقاط اصلی جهان بازی وجود قلعه هاگوارتز بود. در حالی که به دلایل مختلف آنچه در واقعیت ساخته شد کاملاً با فیلم‌ها یا حتی رمان‌ها یکسان نیست، اما قلعه هاگوارتز همچنان یک مکان بزرگ و گسترده است. بنابراین هنگامی که بازیکنان از مسیرهای چالش برانگیزتر گیم پلی منحرف می‌شوند و در اطراف قلعه سرگردان می شوند ممکن است چیزهای قابل توجه زیادی پیدا کنند.

یک کاربر در فضای مجازی اشاره کرد که دو برج، یکی برجی که روبروی برج موسیقی (Music Tower) و دیگری برج بزرگی که بالای کتابخانه هاگوارتز است، در خارج دیده می‌شوند اما از درون بازی قابل دسترسی نیستند. هیچ یک از بازیکنان و حتی گیمرهای ماهر تا به الان نتوانسته‌اند ورودی این دو برج را پیدا کنند و به آنچه درون آن‌ها است پی ببرند. برخی از بازیکنان هم معتقدند که این جستجوها بی فایده‌اند چرا که در اصل هیچ محتوایی برای آن‌ها ساخته نشده است.

البته این دو قلعه بازی Hogwarts Legacy تنها شگفتی‌هایی نیستند که توجه بازیکنان را به خود جلب کرده‌اند. طرفداران دائماً در حال کشف عناصر جدید و جالب در مورد بازی هستند. به عنوان مثال اخیراً کشف شد که می‌توان از گیاهان ماندریک (Mandrake) برای مبارزات استفاده کرد و این گیاه درست همانند آنچه که در فیلم‌ها دیده شد واقعا کشنده است!

میراث هاگوارتز هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است و به زودی در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین ماه) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و همچنین در تاریخ 25 ژوئیه (3 مرداد ماه) برای نینتندو سوییچ نیز راه اندازی خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا شما هم متوجه حضور این دو برج در بازی شده بودید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments