تماشا کنید: اولین تریلر انیمیشن Turning Red رونمایی شد؛ ماجراهای پاندای قرمز دوست‌داشتنی

وقتی هیجان‌زدگی به ضررتان تمام می‌شود!

کمپانی پیکسار بالاخره از جدیدترین پروژه موردانتظار خود که انیمیشن Turning Red نام دارد رونمایی کرد.

این تریلر در حالی شروع می‌شود که می (Mei) با مهارت زیاد مشغول انجام محاسبات در کلاس درس است تا اینکه با موقعیتی رو به رو می‌شود که هر کودکی از آن وحشت دارد؛ حضور والدینشان در مدرسه. ماجرا به همین جا خلاصه نمی‌شود و با حضور نگهبان کنار مادرش همه چیز بدتر می‌شود.

می تلاش می‌کند که مادرش را نادیده بگیرد اما او تا جایی پیش می‌رود که حتی معلم هم به سمت پنجره می‌رود تا شاهد ماجرا باشد. همین موقع است که اتفاقی غیرمنتظره رخ می‌دهد؛‌ می ناگهان وسط کلاس به یک پاندای قرمز غول‌پیکر تبدیل می‌شود. 

در صحنه‌ای که در انتهای تریلر به نمایش در می‌آید می در تلاش برای آرام کردن خودش است و در نهایت موفق می‌شود به شکل اصلی خود برگردد. اما به محض این که از این اتفاق مجددا هیجان‌زده شده و دوباره به شکل پاندای قرمز در می‌آيد. در واقع هنگامی که می بیش از حد هیجان‌زده می‌شود، دچار این تحول عجیب و در عین حال بامزه می‌شود.

کل داستان انیمیشن Turning Red حول محور می ۱۳ ساله و مشکلاتی است که هر نوجوانی با آن دست و پنجه نرم می‌کند اما می به خاطر ویژگی خاص خود با چالش‌هایی در این مسیر رو به رو می‌شود.

کارگردان انیمیشن Turning Red دومی شی (Domee Shi) برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشنی در سال ۲۰۱۸ است. این کارگردان روی عناوین دیگری همچون Inside Out، The Good Dinosaur و Toy Story 4 نیز کار کرده است. همچنین رزالین چیانگ (Rosalie Chiang) صداپیشگی شخصیت اصلی انیمیشن و ساندرا اُه (Sandra Oh) نقش محافظ می را بر عهده دارد.

انیمیشن Turning Red در تاریخ ۲۲ مارس سال ۲۰۲۲ میلادی مصادف با دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا