برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال Turn Up Charlie بعد از نمایش یک فصل توسط نتفلیکس لغو شد

به رغم تمام تلاش‌های ادریس البا، این سریال به فصل دوم نمی‌رسد!

سریال Turn Up Charlie بعد از نمایش یک فصل توسط نتفلیکس لغو شد ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ کپی لینک
لغو ساخت سریال Turn Up Charlie

متاسفانه روز گذشته رسما به تایید رسید که ادامه‌ی سریال Turn Up Charlie دیگر ساخته نخواهد شد و باید برای همیشه با این سری خداحافظی کنیم.

Turn Up Charlie اثری در سبک کمدی بود که بر اساس ایده‌ای از ادریس البا، بازیگر سرشناس بریتانیایی با حمایت شبکه‌ی نتفلیکس ساخته شد. فصل اول این سریال اسفند ماه ۱۳۹۷ (مصادف با مارس ۲۰۱۹ میلادی) از نتفلیکس برای کاربران این سرویس به نمایش درآمد.

شبکه‌ی Netflix در رابطه با لغو ساخت ادامه‌ی سریال ترن آپ چارلی بیانیه‌ی زیر را منتشر کرد:

Turn Up Charlie برای پخش فصل دوم آن بازنخواهد گشت. ما از تمام ستارگان حاضر در این سریال و تهیه‌کننده‌ی اجرایی آن، ادریس البا کمال تشکر را داریم؛ کسی که خودش را به DJing یک شخصیت کاملا خنده‌دار و خونگرم تبدیل کرد. همچنین از سایر تهیه‌کنندگان یعنی گری ریچ و تریسترم شپیرو، دستیاران آن‌ها جویس و آنا گارنیتو سپاس‌گزار هستیم. علاوه بر این، از سایر بازیگران و دست‌اندرکارانی که برای ساخت این سریال با شبکه‌ی نتفلیکس همکاری کردند، تشکر می‌کنیم.

ما سعی داریم تا روابط کاری خود را با ادریس البا در سایر پروژه‌ها گسترش دهیم.

با تمام این اوصاف هیچ دلیل واضح و مشخصی برای لغو ساخت ادامه‌ی سریال Turn Up Charlie از سوی شبکه‌ی نتفلیکس ارائه نشد. به هر حال، این طور که پیداست هرگز نباید منتظر فصل دوم این سریال باشید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments