به‌زودی فیلمی با اقتباس از سریال Luther ساخته می‌شود

ادریس البا: به ساخت این فیلم خیلی نزدیک هستیم!

ادریس آلبا فیلم سینمایی لوتر

ادریس البا (Idris Elba) چندی پیش در گفت‌وگویی بار دیگر اشاره کرد که ساخت فیلم سینمایی Luther با اقتباس از ماجراهای جذاب این سریال پرطرفدار بسیار نزدیک است.

چیزی در حدود یک سال از پخش آخرین قسمت از فصل پنجم سریال لوتر می‌گذرد. سریال محبوب و پرطرفداری که تا به امروز موفقیت‌های زیادی را برای بازیگران و تهیه‌کننده‌ی آن و همچنین شبکه‌ی تلویزیونی بی‌بی‌سی (BBC) به دنبال داشته است. در این میان، ادریس البا که علاوه بر تهیه‌کننده، به عنوان شخصیت اصلی سریال یعنی کارآگاه جان لوتر هم ایفای نقش کرده، در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که هیچ برنامه رسمی و روشنی برای توسعه‌ی این سریال وجود ندارد و هواداران نباید منتظر تولید فصل ششم و قسمت‌های جدید آن باشند.

در عوض، ادریس البا با اشاره به پتانسیل‌های بالای لوتر و بهره‌مندی آن از عناصر فیلم‌های دهه‌ی ۹۰، مجددا نسبت به ساخت فیلم سینمایی با اقتباس از این سریال ابراز علاقه کرد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، گویا سازندگان در نظر دارند تا با استفاده از داستان‌های جذاب جناحی آن، در آینده فیلمی با محوریت آن خلق و در سینماهای سراسر جهان اکران کنند. ادریس البا در این باره ادعا کرده که در حال حاضر بیشتر از هر زمان دیگری به ساخت این فیلم مورد انتظار نزدیک‌تر شده که بر این اساس، انتظار می‌رود فرآیند انتخاب بازیگر و شروع مراحل فیلم‌برداری در آینده‌ی نه چندان دوری آغاز شود.

ادریس البا در این خصوص توضیح می‌دهد:

پیش از این هم گفته بودم که به ساخت فیلم سینمایی Luther علاقه‌مند هستم. در حال حاضر به ساخت این فیلم بسیار نزدیک شده‌ایم. لوتر تمامی عناصر و المان‌های لازم برای تجدید فیلم‌های کلاسیک دهه ۹۰ همچون فیلم‌های هفت (Seven) و Along Came A Spider را در خود جا داده است. ما قصد داریم تا از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. از این رو، همچنان شاهد قتل‌های بیشتر و همچنین لوتر عصبانی خواهیم بود. به دنبال این هستیم که داستان [سریال لوتر] را وارد مقیاس بزرگ‌تر و سطوح بین‌المللی کنیم.

اگر چندان با سریال لوتر آشنا نیستید، اولین فصل از این سریال کارآگاهی در سال ۲۰۱۰ میلادی روی آنتن رفت و تا به امروز پنج فصل مختلف از آن از طریق شبکه‌ی تلویزیونی بی‌بی‌سی (BBC) به نمایش گذاشته شده است. به لطف درخشش و نقش آفرینی تحسین‌آمیز ادریس البا و داستان‌سرایی عالی، این سریال تا به امروز نامزد دریافت هفت جایزه امی شده و البا در سال ۲۰۱۲ میلادی جایزه بهترین بازیگر مرد سریال در مراسم گلدن گلوب را از آن خود کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا