ساخت فیلم Transformers 7 در چه مرحله‌ای قرار دارد؟

انتشار تصویر جدید از پشت صحنه

ساخت فیلم Transformers 7

استیون کیپل جونیور چندی پیش پست جدیدی را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد و به واسطه آن اطلاعات تازه‌ای را از فرایند ساخت فیلم Transformers 7 به اشتراک گذاشت.

پارامونت پیکچرز حدودا دو دهه پیش با همکاری مایکل بی (Michael Bay) اولین اقتباس سینمایی تبدیل شوندگان را ساخت و روی پرده نقره‌ای برد. این اثر درباره دو نوجوان به نام‌های سم و میکائلا است که به صورت اتفاقی درگیر یک جنگ میان بیگانگان فضایی می‌شوند؛ بیگانگانی که تحت رهبری آپتیموس پرایم و مگاترون هستند. سم دو قسمت دیگر در نقش پروتاگونیست ظاهر شد اما پس از آن دست‌اندرکاران تصمیم گرفتند به سراغ یک شخصیت جدید بروند. بدین ترتیب، قسمت‌های چهارم و پنجم حول محور کید یگار و تلاش‌های او برای همکاری با آتوبات‌ها می‌چرخد.

پس از اینکه قسمت پنجم، یعنی Transformers: The Last Knight رقم بسیار پایینی را در مقایسه با اقتباس‌های پیشین تبدیل شوندگان ثبت کرد، پارامونت تصمیم گرفت تغییراتی اساسی اعمال کند. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، Bumblebee بود که در دهه ۸۰ میلادی روایت شده و تمرکز ویژه‌ای روی داستان و شخصیت‌های خود دارد. از آنجایی که مخاطبان و کارشناسان نظر بسیار مثبتی نسبت به فیلم داشتند، قسمت دومش هم اکنون در دست ساخت قرار دارد. این اثر Transformers: Beast Wars نام داشته و همان‌طور که از اسمش می‌توان حدس زد، فیلمنامه‌اش با الهام از سریال انیمیشنی Beast Wars نوشته شده است. در ضمن، محصول جدید پارامونت به کارگردانی استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) در ژوئن سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد.

استیون کیپل جونیور اخیرا پستی را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته که شامل اطلاعات جدیدی از فرایند ساخت فیلم Transformers 7 می‌شود. با توجه به آنچه در کپشن نوشته شده، فیلمبرداری بعد از گذشت حدودا ۵ ماه به انتها رسیده است. جونیور همچنین برای پست خود از یک تصویر پشت صحنه استفاده کرده که آپتیموس پرایم را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصویر مزبور را مشاهده کنید:

طبق اندک اطلاعاتی که از داستان Transformers 7 است، اتفاقات حول محور نوا و النا می‌چرخد. نوا، یک تکنیسین برق بوده که قبلا در ارتش عضویت داشت. او حالا در بروکلین ساکن بوده و تنها می‌خواهد خانواده‌اش را از لحاظ مالی پشتیبانی کند. النا یک محقق بوده و تمام تلاش‌ها و زحماتش به پای کارفرمایش نوشته می‌شود. این دو شخصیت طی اتفاقاتی درگیر یک نبرد میان آتوبات‌ها، مکسیمال‌ها و تریسان‌ها می‌شوند. در ضمن، جدیدترین فیلم تبدیل شوندگان فاش می‌کند چرا آپتیموس پرایم تصمیم می‌گیرد کنار انسان‌ها ایستاده و به متحدی برایشان تبدیل شود.

آنتونی راموس (Anthony Ramos) ایفای نقش به عنوان شخصیت اصلی را بر عهده دارد. در صورتی که نامش برایتان آشنا نیست، باید بگوییم نقش اصلی فیلم In the Heights را بر عهده داشت. النا هم توسط دومینیک فلش بک (Dominique Fishback) به تصویر کشیده می‌شود که بازیگر جوانی بوده و اخیرا در Project Power و Judas and the Black Messiah حضور داشته است. از اعضای تیم صداپیشگی می‌توان پیتر کالن (Peter Cullen) به اشاره کرد که جای آپیتموس پرایم صحبت می‌کند. او وظیفه مشابهی را در سریال‌های انیمیشنی و لایو اکشن‌های قدیمی بر عهده داشت. ران پرلمن هم (Ron Perlman) آپتیموس پرایمال را صداگذاری می‌کند که رهبر ماکسیمال‌ها است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم سینمایی Transformers: Beast Wars از تاریخ ۳ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماهای سراسر ایالات متحده آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا