تصاویر Transformers 7 با محوریت آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها از راره رسید

تابستان سال آینده منتظر باشید

تصاویر Transformers 7

استیون کیپل جونیور فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی تصاویر Transformers 7 را در صفحه اینستاگرام خود قرار داده که آتوبات‌ها و دسپتیکان‌ها را نشان می‌دهد.

اقتباس‌های سینمایی تبدیل شوندگان در یک برهه زمانی از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و موفقیت‌های بزرگی را در باکس آفیس جهانی رقم می‌زدند. این گزاره با افت کیفی فیلم‌ها تغییر کرد. پس از اینکه Transformers: The Last Knight در حدود ۶۰۰ میلیون دلار فروخت، تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند یک تغییر اساسی ایجاد کرده تا از افت بیشتر جلوگیری کنند. در همین راستا، با ساخت Bumblebee موافقت شد که در مقایسه با اقتباس‌های پیشین، تمرکز بیشتری روی روایت داستان و شخصیت‌ها داشت. این اثر ضعیف‌ترین فروش مجموعه را به ثبت رساند اما بازخوردها بسیار نویدبخش بوده و طرفداران را نسبت آینده امیدوار کرد. در نتیجه، تهیه‌کنندگان تصمیم گرفته‌اند در همین مسیر گام بردارند.

از آنجایی که اسپین آف بامبل بی عملکرد بسیار خوبی داشت، انتظار می‌رفت ترویس نایت (Travis Knight) برای ساخت دنباله بازگردد اما او ترجیح داد به استودیو انیمیشن سازی خود بازگشته و پروژه دیگری را بسازد. بدین ترتیب، استودیو پارامونت مجبور شد روند جستجو را برای یافتن کارگردان جدید شروع کند. در نهایت، استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr) انتخاب شد که فیلم موفق Creed II را در پرونده هنری خود دارد. در ضمن، هفتمین فیلم مجموعه تحت عنوان Transformers: Rise of the Beasts شناخته شده و اتفاقات آن پس از Bumblebee و قبل از اقتباس‌های ساخته شده توسط مایکل بی (Michael Bay) رخ می‌دهند.

استیون کییپل جونیور ساعاتی قبل تصاویر Transformers 7 را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که تعدادشان به ۲ می‌رسید. تصویر شماره یک، نسل اول آتوبات‌ها مانند آپیتموس پرایم و بامبل بی را نشان می‌دهد. تصویر شماره دو هم با محوریت دسپتیکان‌ها ثبت شده که رنگ‌های تیره و ظاهری رعب‌انگیز دارند. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

اگرچه Transformers 7 دنباله‌ای برای Bumblebee است، خبری از شخصیت‌های قدیمی مانند چارلی واتسون با نقش‌آفرینی هیلی استنفیلد (Hailee Steinfeld)، گیلرمو ممو گویترز با نقش‌آفرینی خورخه لندبورگ جونیور (Jorge Lendeborg Jr) و جک برنز با نقش‌آفرینی جان سینا (John Cena) نخواهد بود. داستان حدودا ۷ سال پس از قسمت قبلی جریان داشته و درباره یک تکنیسین برق به نام نوا و به یک محقق به نام النا است. آن‌ها طی اتفاقاتی درگیر یک نبرد تاریخی میان سه گروه متفاوت از تبدیل شوندگان می‌شوند؛ گروه‌هایی که مکسیمال‌ها، پری‌دیکن‌ها و تریسان‌ها نام دارند. در ضمن، شخصیت‌های اصلی توسط آنتونی راموس (Anthony Ramos) و دومینیک فلش‌بک (Dominique Fishback) به تصویر کشیده می‌شوند.

آپتیموس پرایم یکی شخصیت‌های مهم Transformers 7 به شمار می‌رود. طبق عده سازندگان، مخاطب در این فیلم پی می‌برد چرا آپتیموس تصمیم گرفت در کنار انسان‌ها ایستاده و از آن‌ها حمایت کند. این شخصیت همچنین توسط پیتر کالن (Peter Cullen) صداپیشگی می‌شود که وظیفه مشابهی را در سریال‌های انیمیشنی و لایو اکشن‌های قدیمی بر عهده داشت. ران پرلمن هم (Ron Perlman) به جای آپتیموس پرایمال صحبت می‌کند که رهبر ماکسیمال‌ها است. پرایمال برخلاف همتای خود به یک گوریل تبدیل می‌شود.

تبدیل شوندگان 7 هم اکنون در فاز فیلمبرداری بوده و طبق تصاویر جدید، دست‌اندرکاران و بازیگران مشغول ضبط صجنه‌های پرو هستند؛ زیرا بخشی از داستان در این کشور رخ می‌دهد. در ضمن، فیلم مزبور در تاریخ ۳ تیر سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۲۴ ژوئن سال ۲۰۲۲ میلادی) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا