1%
  • 0/10

اندی احتمالاً نقش مهمی در داستان اسباب بازی 5 خواهد داشت

انتشار جزئیات تازه از داستان قسمت بعدی

اندی احتمالاً نقش مهمی در داستان اسباب بازی 5 خواهد داشت ۳ ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اندی در داستان اسباب بازی 5

یکی از افشاگران صنایع فیلم و سریال که روی آثار دیزنی تمرکز دارد، از بازگشت اندی در داستان اسباب بازی 5 خبر داده است.

والت دیزنی (Walt Disney) در سال ۲۰۱۹ میلادی قسمت چهارم سری فیلم‌های داستان اسباب بازی (Toy Story) را روانه سالن‌های سینما کرد. اثر مزبور توسط جاش کولی (Josh Cooley) ساخته شده و نه تنها تحسین‌ها را برانگیخت، بلکه توانست بیش از یک میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد.

Toy Story 4 در شرایطی روایت می‌شود که اسباب بازی‌ها به یک صاحب جدید به نام بانی واگذار شده‌اند؛ زیرا اندی به دانشگاه رفته و حالا زندگی کاملاً متفاوتی دارد. بانی علاقه چندانی به وودی نداشته و از همه مهمتر، عروسکی با نام دالی حالا رهبر اسباب بازی‌ها است. وودی که نمی‌تواند با چنین شرایطی کنار بیاید، سعی دارد توجه بانی را جلب کند. همین تصمیم، باقی داستان را زمینه چینی می‌کند. در ضمن، موفقیت‌های این اثر باعث شده‌اند تا ساخت قسمت پنجم تایید شود.

The DisInsider یک افشاگر فیلم و سریال بوده و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، روی آثار والت دیزنی تمرکز دارد. او اخیراً مدعی شده مخاطبان شاهد بازگشت اندی در داستان اسباب بازی 5 خواهند بود. به بیان دقیقتر، اتفاقات قسمت جدید چند سال پس از Toy Story 4 جریان داشته و اندی نه تنها یک فرد بالغ شده، بلکه خانواده‌ای تشکیل داده است؛ خانواده‌ای که نقش پررنگی در قسمت پنجم خواهد داشت.

Toy Story 3 نشان داد ماجراجویی‌های اسباب بازی‌ها و اندی به انتها رسیده است. به هر حال، او در آستانه رفتن به دانشگاه بود و اسباب بازی‌ها دیگر فایده‌ای برایش نداشتند. Toy Story 4 هم جدایی وودی از دیگر شخصیت‌های فرنچایز را به تصویر کشید. با در نظر گرفتن این موارد، اگر ادعای The DisInsider صحت داشته باشد، قسمت پنجم بدون شک برای طرفداران اثری احساسی خواهد بود.

تاریخ انتشار داستان اسباب بازی 5 در حال حاضر مشخص نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments