پارامونت تاریخ جدید اکران Top Gun: Maverick و آثار دیگر را مشخص کرد

فیلم‌های A Quiet Place: Part II و قسمت جدید باب اسفنجی هم صاحب تاریخ‌های جدید شدند

تاریخ جدید اکران Top Gun: Maverick

شرکت Paramount Pictures به طور رسمی تاریخ جدید اکران تعدادی از فیلم‌های مهم خود در سال جاری مثل Top Gun: Maverick و A Quiet Place: Part II را مشخص کرد.

وقوع پدیده‌ غیرمنتظره‌ی ویروس کرونا در دو ماه گذشته، باعث شد تا صنعت سینما رکودی بی‌سابقه را تجربه کند؛ از تعطیلی سینماها گرفته تا توقف تولید فیلم‌های جدید و تاخیر در اکران آثار مختلف. حال شرکت پارامونت که در سال ۲۰۲۰ آثار متعددی را برای اکران دارد، برنامه‌ی زمانی جدیدی برای پخش آن‌ها در نظر گرفته است.

طبق این برنامه، فیلم مورد انتظار Top Gun: Maverick با هنرنمایی تام کروز، به جای چهارم تیر در تاریخ جدید ۳ دی امسال اکران خواهد شد. فیلم سینمایی A Quiet Place: Part II هم که قرار بود اول فروردین اکران شود و در فاصله‌ی تنها یک هفته تصمیم به تعلیق آن گرفته شد، حالا ۱۴ شهریور روی پرده‌ی سینماها می‌رود.

اثر بعدی The Spongebob Movie: Sponge On The Run است که پارامونت تاریخ اکران آن را از دوم خرداد به ۱۰ مرداد جابه‌جا کرد. در بین آثار پارامونت سه فیلم وضعیت متفاوتی دارند؛ نسخه‌ی فرعی از سری G.I. Joe که به شخصیت Snake Eyes می‌پردازد، همچنان در تاریخ مقرر شده یعنی دوم آبان امسال اکران می‌شود، ولی دو فیلم The Tomorrow War و Infinite حالا زمان مشخصی ندارند و معلوم نیست پارامونت چه موقعی قصد اکران‌شان را دارد.

فیلم The Tomorrow War یک اثر علمی تخیلی با حضور بازیگرانی چون Chris Pratt، Yvonne Strahovski و J.K. Simmons است که در آینده‌‌ای نزدیک می‌گذرد و دانشمندان سعی دارند با آوردن گروهی از سربازان از زمان گذشته، به مقابله با موجودات بیگانه بپردازند. این اثر قرار بود در تاریخ ۵ دی امسال اکران شود.

فیلم Infinite که آن هم یک عنوان اکشن علمی تخیلی است، «مارک والبرگ» را به عنوان نقش اصلی دارد و دیگر بازیگران مطرحی چون «دیلن اوبراین» و «چیوتل اجیوفور» هم در آن هنرنمایی می‌کنند. این فیلم به کارگردانی «آنتوان فوکوآ» که آثاری چون Training Day و The Equalizer را در کارنامه دارد، برنامه‌ریزی شده بود تا در تابستان اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا