#مهسا_امینی

سه گانه Tomb Raider را رایگان دانلود کنید!

سه بازی کامل و جذاب

سه گانه Tomb Raider

طبق اعلام رسمی اپیک گیمز (Epic Games)، از هم‌اکنون می‌توانید سه گانه Tomb Raider که طی یک دهه گذشته عناوین مختلف آن عرضه شده بود را در فروشگاه آنلاین این شرکت با پلتفرم رایانه شخصی، رایگان دانلود کنید! اما باید برای این کار عجله کنید که مدت محدود است.

در دوران تعطیلات پایان سال میلادی، همیشه شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلف از کاربران با تخفیف‌ها و عناوین رایگان مختلف پذیرایی می‌کنند. با این وجود، اینکه فروشگاه اپیک گیمز هر هفته یک بازی را به صورت کاملا رایگان قرار می‌دهد، اصلا مورد جدیدی نیست. این در حالی است که عناوین رایگان هر هفته اپیک گیمز، همیشه بازی‌های درجه ۱ و عناوین AAA نیستند؛ گرچه پیش‌تر دیده بودیم که بازی GTA V برای دارندگاان پلتفرم رایانه شخصی توسط این فروشگاه رایگان شود!

اما حال که به پایان سال ۲۰۲۱ رسیده‌ایم و تعطیلات در حال پایان یافتن هستند، اپیک گیمز بالاخره از هدیه ویژه خود برای تمامی کاربرانی که در فروشگاه آن اکانت دارند، رونمایی کرده است. سه گانه Tomb Raider هم‌اکنون برای تمامی افرادی که پلتفرم رایانه شخصی دارند رایگان در دسترس قرار گرفته و شما می‌توانید چیزی حدود ۹۰ دلار را از اپیک گیمز به همین شکل بگیرید! چراکه قیمت این سه بازی حتی از ۹۰ دلار هم بیشتر می‌شود.

در سه گانه Tomb Raider ابتدا باید به سراغ اولین عنوان ریبوت از سال ۲۰۱۳ بروید که با نام Tomb Raider: Game of The Year Edition با تمامی جزئیات و بسته‌های الحاقی در دسترس شما قرار می‌گیرد. در این عنوان، لارا کرافت (Lara Croft) جوان هنوز به آن فردی که در عناوین مختلف سری پیشین دیده بودیم تبدیل نشده و حرفه‌ای نیست. همه چیز از سفر به یک جزیره شروع می‌شود؛ جایی که ناگهان کشتی لارا و دوستانش گرفتار باد و طوفان شده و در یک جزیره همگی گیر می‌افتند. با این حال لارا خود را نجات می‌دهد، اما حال وظیفه دارد تا دوستش به نام سم (Sam) را هم نجات داده و همچنین سعی کند تا از حقایق جالب این جزیره سر دربیاورد.

با این وجود آخر این بازی، پایان ماجرای لارا نیست و او حتی در آخرین دیالوگ خود در بازی Tomb Raider 2013 می‌گوید که به خانه نمی‌رود! به همین ترتیب نیز باید به سراغ Rise of The Tomb Raider بروید، جایی که لارا همچنان به دنبال دستاوردها و اکتشافاتی است که پدرش به دنبال آن‌ها بوده و هرگز موفق به دستیابی به همه آن‌ها نشده تا به عنوان میراثی خطرناک، برای دخترش به جای بماند. در واقع در دنباله‌های این بازی ریبوت شده، با گروهی به نام ترینیتی (Trinity) آشنا می‌شوید که سردسته‌ای شرور برای به دست آوردن قدرت‌های باستانی را دارد. اما اینکه چطور لارا با آن‌ها کنار می‌آید و همه را نابود می‌کند، چیزی است که خود باید با دانلود رایگان سه گانه Tomb Raider آن را مشاهده و تجربه کنید.

این سه گانه مهیج و جذاب، تا تاریخ ۱۶ دی (۶ ژانویه) در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان قرار داده شده است. برای به دست آوردن عناوین آن برای همیشه نیز فقط کافیست که آن‌ها را ابتدا به کالکشن بازی‌های اکانت خود اضافه کرده و سپس هر موقع که خواستید دانلود و نصب کنید.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از دنباله‌های بعدی سری Tomb Raider در دسترس نیست، اما ظاهرا سازندگان کار خود با شخصیت لارا کرافت را هنوز تمام نکرده و در آینده باید منتظر اخبار بیشتر باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا