#مهسا_امینی

صحبت‌های تام هالند در رابطه با پایان فرنچایز مردعنکبوتی

پایان همکاری تام هالند و زندیا ؟

پایان فرنچایز مرد عنکبوتی

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول اخیرا در قالب یک مصاحبه از تجربه خود در فرنچایز مردعنکبوتی گفت. آخرین نسخه فرنچایز مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست – Spider-Man: No Way Home بوده که در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر برابر با ۲۷ ماه آذر در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود. 

در این فیلم دنباله داستان پیتر پارکر یا همان مردعنکبوتی را می‌بینیم که اکنون با فاش شدن هویت خود توسط میستریو به دردسر افتاده است. در همین راستا او از دکتر استرنج درخواست کمک کرده تا حافظه مردم را پاک کرده و او را به زندگی قبلی خود بازگرداند. 

با این حال اوضاع خوب پیش نمی‌رود و هنگامی که دکتر استرنج مشغول جادو و طرح طلسم مورد نظر است، دچار حواس پرتی شده و طلسم اشتباهی را اجرا می‌کند که این طلسم در نهایت منجر به ایجاد مولتی‌ورس شده و جهان مردعنکبوتی تام هالند با دیگر چهان‌های موازی که پیتر پارکر در آن زندگی می‌کند ادغام می‌شود. 

در همین راستا شاهد حضور دیگر شخصیت‌های منفی فرنچایز مردعنکبوتی از شرکت سونی مانند دکتر اختاپوس، الکترو و به احتمال زیاد گرین گابلین و مردشنی در این اثر هستیم. در همین راستا شایعاتی نیز شنیده می‌شود که خبر از حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man: No Way Home می‌دهد. 

تام هالند از پایان فرنچایز مردعنکبوتی در MCU می‌گوید

پایان فرنچایز مردعنکبوتی

تام هالند اخیر در قالب مصاحبه خود عنوان کرد که این پایان کار سه گانه Homecoming است. اگرچه علاوه بر دو قسمت اختصاصی مردعنکبوتی، تام هالند در برخی از بزرگ‌ترین صحنه‌های دنیای سینمایی مارول مانند Captain America: Civil War، و دو فیلم Avengers: Infinity War و  Avengers: Endgame حاضر بوده است اکنون به نظر می‌رسد که  No Way Home بزرگ‌ترین پروژه او در mcu باشد. 

تام هالند در رابطه با حضور آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش دکتر اختاپوس در این اثر عنوان کرد که برخلاف آنچه در گذشته انجام گرفته است این بار برای بازوهای آهنی این شخصیت از جلوه‌های ویژه استفاده شده در حالی که در سه گانه پیشین این بازوها واقعی بودند. این امر برای تام هالند بسیار هیجان انگیز و جالب به نظر رسیده و او علاقه‌مند است تا عملکرد این بازیگر را طبق تکنولوژی جدید ببیند. 

هالند در ادامه افزود که در این فیلم او و کارگردان این اثر جان واتس (Jon Watts) حساسیت بیشتری به خرج داده‌اند. اگرچه با توجه به تجارب کنونی با اعتماد به نفس بیشتری کارها به پیش می‌روند. او تاکید کرد این پایان کار فرنچایز بازگشت به خانه است که در سال ۲۰۱۷ کلید خورد و به یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای مارول تبدیل شد. 

او ادامه داد که از حضور دوباره این شخصیت‌ها در دنیای سینمایی مارول مطمئن نیست با این حال حتی اگر پس از این نیز دیگر بازیگران و خود او به نقشی که در دنیای سینمایی مارول دارند بازگردند دیگه شبیه به چیزی که اکنون هستند نخواهند بود و همه آن‌ها با فیلم راهی به خانه نیست مانند یک پایان بزرگ برخورد کرده‌اند. 

آیا Spider-Man: No Way Home پایان همکاری جیکوب، زندیا و تام هالند خواهد بود؟

تام هالند در رابطه با آینده همکاری خود با زندیا (Zendaya) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) عنوان کرد که اکنون نزدیک به پنج سال است که آن‌ها در طی ساخت فرنچایز بازگشت به خانه با یکدیگر همکاری کرده و رابطه دوستی نزدیکی دارند و بدون شک اتمام همکاری آن‌ها با یکدیگر بسیار باعث رنجش خاطر آن‌ها خواهد شد. وی در ادامه افزود در طی یکی از صحنه‌های این اثر با توجه به این امر که ممکن است این پایان همکاری آن‌ها باشد، این سه هنرمند بسیار غمگین شده و حتی بسیار گریه کرده‌اند. 

بسیاری از بازیگران اصلی فرنچایز مردعنکبوتی در این اثر نیز حضور دارند تا پایان زیبایی را برای این سری فیلم از دنیای سینمایی مارول رقم بزنند. 

نظر شما مخاطبین خوب رسانه سرگرمی در رابطه شایعات پیرامون فیلم Spider-Man: No Way Home چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا