#مهسا_امینی

آیا No Way Home آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن خواهد بود؟

بعد از این فیلم قرارداد تام هالند برای ایفای نقش اسپایدرمن به پایان می‌رسد

آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن

فیلم Spider-Man: No Way Home آخرین فیلمی است که در آن تام هالند برای بازی در نقش مرد عنکبوتی قرارداد دارد، اما آیا این اثر قرار است آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن و جهان سینمایی Marvel را رقم بزند؟

سال ۲۰۱۵، یکی از سال‌های بسیار مهم برای طرفداران مرد عنکبوتی بود. در این سال شرکت‌های Marvel Studios و Sony Pictures Entertainment یک قرارداد تاریخی را با یکدیگر امضا کردند که به واسطه‌ی آن شخصیت محبوب اسپایدرمن می‌توانست در جهان سینمایی Marvel و در کنار ابرقهرمانانی چون مرد آهنی و کاپیتان آمریکا قرار بگیرد. سال بعد فیلم Captain America: Civil War از راه رسید که نخستین حضور مرد عنکبوتی در جهان سینمایی Marvel را رقم زد. او سپس در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame حضور پیدا کرد و همچنین دو فیلم مستقل با محوریت او به نام‌های Spider-Man: Homecoming و Spider-Man: Far From Home ساخته شد. اکنون هم سومین فیلم اختصاصی این شخصیت که یکی از فیلم‌های مهم فاز چهارم جهان سینمایی Marvel نیز است، با نام Spider-Man: No Way Home مراحل فیملبرداری و تولید خود را می‌گذارند.

تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در جهان سینمایی Marvel، هم‌اکنون درگیر کارهای مطبوعاتی آخرین همکاری خود با جو و آنتونی روسو یعنی فیلم Cherry است. او به تازگی مصاحبه‌ی جدیدی با وب‌سایت Collider داشته که در آن اعلام کرده است که فیلم Spider-Man: No Way آخرین اثری خواهد بود که او برای ایفای نقش اسپایدرمن در آن قرارداد دارد و شاید در این عنوان آخرین حضور تام هالند در نقش اسپایدرمن اتفاق بیفتد. البته در صورتی که Marvel Studios و Sony Pictures از تام هالند بخواهند، او باز هم ایفای این نقش را قبول خواهد کرد.

او در این رابطه گفت:

Spider-Man 3 آخرین کاری خواهد بود که من در آن قرارداد ایفای نقش اسپایدرمن را دارم. من همیشه به آن‌ها گفته‌ام که اگر بخواهند، من با خوشحالی دوباره ایفای این نقش را قبول می‌کنم. من هر دقیقه بودن در این دنیای شگفت‌انگیز را دوست داشتم. این نقش زندگی من را به سمت بهتری برد و خیلی خوشحالم که اکنون اینجا هستم. اگر آن‌ها بخواهند، من دوباره با آن‌ها همکاری می‌کنم، اگر هم نخواهند من همچنان یک فرد بسیار خوشحال هستم که سفری شگفت‌انگیز در این راه داشته است.

از زمانی که روابط میان Sony و Marvel Studios در سال ۲۰۱۹ دچار مشکل شده بود، تام هالند نیز تقریبا از جهان سینمایی Marvel خارج شد. با اینحال اما خوشبختانه این دو شرکت توانستند تا بعد از مدت کوتاهی دوباره به یک توافق جدید برسند که طبق آن، تام هالند در دو فیلم دیگر به عنوان مرد عنکبوتی ظاهر می‌شود، یکی از این فیلم‌ها Spider-Man: No Way Home است و دیگری یک عنوان خارج از زیرمجموعه‌ی Spider-Man خواهد بود، احتمالا این عنوان فیلم مورد انتظار Doctor Strange in the Multiverse of Madness باشد که سم ریمی کارگردانی آن را بر عهده دارد.

از آن جایی که جان واتس، کارگردان سه‌گانه‌ی Spider-Man در جهان سینمایی Marvel هم‌اکنون وظیفه‌ی کارگردانی ریبوت فیلم Fantastic Four را بر عهده گرفته و بعد از No Way Home به سراغ تولید آن خواهد رفت، بسیاری از طرفداران گمان می‌کنند که دیگر کار Marvel Studios با شخصیت محبوب مرد عنکبوتی تمام شده است، هرچند هنوز هیچ چیزی تائید نشده و شاید بعد از اکران این فیلم تام هالند قرارداد جدیدی را برای ایفای نقش اسپایدرمن امضا کند. برای دریافت اخبار و اطلاعات رسمی فعلا باید منتظر بمانیم.

فیلم Spider-Man: No Way Home با بازی تام هالند در نقش پیتر پارکر (مرد عنکبوتی)، زندیا در نقش میشل جونز (ام جی)، جیکوب باتالون در نقش ند لیدز، جان فاورو در نقش هپی هوگان، بندیکت کامبربچ در نقش استیون وینسنت استرنج (دکتر استرنج)، تونی ریوولوری در نقش فلش تامسون و مریسا تومی در نقش می پارکر در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا