تام هالند: فیلم Uncharted به ماجراهای قبل از بازی اشاره خواهد کرد

تحسین فیلمنامه توسط بازیگر نقش نیتن دریک

تام هالند فیلم Uncharted

تام هالند در مصاحبه‌ای بیان کرد که فیلم Uncharted به ماجرای قبل از بازی اشاره دارد. همچنین او فیلمنامه‌ی جدید این اثر را مطالعه کرده و آن را تحسین می‌کند.

فیلم Uncharted نزدیک به ۱۰ سال بوده که در مرحله‌ی پیش تولید متوقف شده و این به دلیل جدا شدن و استعفای کارگردانان آن است ولی با توجه به این موضوع سونی همچنان به ساخت فیلمی برگرفته از عنوان معروف شرکت ناتی‌داگ یعنی Uncharted مصمم است.

تام هالند به تازگی در مصاحبه‌ای در خصوص فیلم Uncharted صحبت‌هایی کرده است. او تایید کرد که داستان فیلم در خصوص ماجراهای قبل از بازی روایت می‌شود و حتی اگر بازی را انجام نداده باشید، از فیلم لذت خواهید برد. هالند گفت:

من فکر می‌کنم که فیلم آنچارتد بر خلاف دیگر عناوینی که از روی بازی‌های ویدیویی ساخته می‌شود متفاوت است، زیرا این به فیلم ماجراهای قبل از بازی اشاره می‌کند. بنابراین اگه شما بازی را انجام داده باشید، نمی‌توانید اتفاقات فیلم را پیش‌بینی کنید و اگر هم شما بازی را انجام نداده باشید، از دیدن آن لذت خواهید برد زیرا به شما اطلاعات بسیار زیادی داده می‌شود. من شدیدا از ساخت فیلم آنچارتد هیجان زده‌ام.

زمانی که از تام هالند در خصوص فیلمنامه‌ی این اثر پرسیده شد، او شدیدا ابراز خوشحالی کرد و گفت:

من تازه‌ترین نسخه‌ی فیلمنامه را مطالعه کردم و باید اعتراف کنم که این یکی از بهترین فیلمنامه‌هایی بود که تا به امروز خواندم.

در پایان سال ۲۰۱۹ میلادی، تراویس نایت به دلیل تداخل زمانی با فیلم Spider Man که تام هالند بازیگر نقش اول آن است، از سمت کارگردانی Uncharted کنار کشید. نایت ششمین کارگردان این فیلم بعد از جدایی کارگردانانی چون دیوید او. راسل، نیل برگر، ست گوردون، شاون لوی و دن تراشتنبرگ است. حال فیلم Uncharted بدون کارگردان مانده و احتمال دارد که روبن فلیشر، کارگردان عناوین Venom و Zombieland به عنوان هفتمین کارگردان Uncharted انتخاب شود.

طبق آخرین اطلاعات سونی، فیلم سینمایی Uncharted از تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ (مصادف با ۵ مارس ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های نقره‌ای سینما اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا