احتمالا روبن فلیشر کارگردان بعدی فیلم Uncharted باشد

آیا کارگردان فیلم Venom به عنوان هفتمین کارگردان Uncharted انتخاب خواهد شد؟

روبن فلیشر کارگردان Uncharted

روبن فلیشر که بیشتر او را برای کارگردانی فیلم‌های Venom و Zombieland می‌شناسیم، احتمالا به عنوان کارگردان فیلم Uncharted انتخاب شود.

نام Uncharted را اکثر علاقه‌مندان به بازی‌های ماجراجویی و اکشن می‌شناسد. این بازی اولین بار در سال ۲۰۰۷ توسط ناتی‌داگ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۳ منتشر شد و که توانست طرفداران زیادی را به خود جذب کند. حال با موفقیت‌های این برند در بازی‌های ویدیویی سونی تصمیم گرفته است که فیلم آن را هم بسازد. ساخت این فیلم از سال ۲۰۰۸ شروع شده بود ولی بیش از ۱۰ سال است که روند تولید به دلیل استعفای مکرر کارگردانان آن متوقف شده است.

تاکنون کارگردان‌های زیادی برای ساخت فیلم Uncharted انتخاب شده‌اند ولی هر کدام به دلایل خاصی از سمت خود استعفا دادند. اولین کارگردان این فیلم دیوید او. راسل در سال ۲۰۱۱ از سمت خود کنار رفت. بعد از او نیل برگر در سال ۲۰۱۲، ست گوردون در سال ۲۰۱۵، شاون لوی در سال ۲۰۱۸ و دن تراشتنبرگ در سال ۲۰۱۹ در سمت کارگردانی استعفا دادند. همچنین تا قبل از سال ۲۰۲۰ میلادی هم تراویس نایت، کارگردان فیلم‌هایی چون Bumblebee و Kubo and the Two Strings هم به جمع این کارگردانان استعفا داده، پیوست.

سونی هم بعد از کنار رفتن تراویس نایت، اعلام کرده بود که فیلم کنسل نخواهد شد و به دنبال کارگردان جدیدی خواهد رفت. حال به نظر می‌رسد که سونی پیکچرز در لیست خود نام روبن فلیشر را برای کارگردانی فیلم Uncharted انتخاب کرده است. فلیشر بیشتر به دلیل کارگردانی فیلم‌هایی چون Venom و Zombieland شناخته می‎شود و حال باید دید که آیا سونی و فلیشر برای ساخت فیلم Uncharted به توافق می‌رسند یا خیر.

فیلم Uncharted، آخرین بار قرار بود در سال ۲۰۲۰ میلادی اکران شود ولی با توجه به استعفای تراویس نایت، سونی اعلام کرده بود که تاریخ انتشار جدیدی برای فیلم در نظر خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا