تراویس نایت از کارگردانی فیلم Uncharted استعفا داد

حضور تام هالند در روند تولید Spider-Man بهانه‌ی استعفای تراویس نایت بود

فیلم Uncharted تراویس نایت

تراویس نایت که ششمین کارگردان فیلم Uncharted محسوب می‌شود، به دلیل مشکلات با فیلم Spider Man از سمت خود استعفا داد.

شاید یکی از مورد انتظارترین فیلم‌ها برای علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی، فیلم Uncharted باشد که از ۱۰ سال پیش روند ساخت آن آغاز شده است. به نظر می‌رسد که این فیلم طلسم شده چون که از سال ۲۰۰۸ هر کارگردانی که برای رهبری آن انتخاب می‌شود از سمت خود استعفا می‌دهد. اولین کارگردان این فیلم دیوید او. راسل در سال ۲۰۱۱ از سمت خود کناره‌گیری کرد. در سال ۲۰۱۲ نیل برگر، سال ۲۰۱۵ ست گوردون، سال ۲۰۱۸ شاون لوی و در سال ۲۰۱۹ دن تراشتنبرگ به ترتیب از سمت کارگردانی فیلم Uncharted استعفا داند.

اگر به یاد داشته باشید در مهر ماه امسال تراویس نایت به عنوان ششمین کارگردان فیلم Uncharted انتخاب شد ولی او هم از سمت خود استعفا داد. علت این اتفاق تداخل زمانی با فیلم Spider Man بیان شد چرا که تام هالند باید به عنوان بازیگر نقش اصلی هر دو فیلم ایفای نقش می‌کرد و همین مسئله باعث می‌شد تا توسعه‌ی این فیلم با مشکلاتی مواجه شود.

گزارش‌ها مبنی بر این است که مشکلی برای فیلم آنچارتد به وجود نخواهد آمد و سونی پیکچرز به دنبال کارگردان دیگری خواهد رفت. این فیلم قرار بود در سال ۲۰۲۰ شروع به کار کند. از داستان اصلی آن هنوز اطلاعاتی مشخص نشده ولی با توجه به حضور بازیگر جوانی مانند تام هالند در نقش نیتن دریک، می‌توان به راحتی حدس زد که داستان در خصوص دوران جوانی این کاراکتر محبوب دنیای بازی است.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به حضور مارک والبرگ در نقش سالی، مربی نیتن دریک، اشاره کرد. زمانی که دیوید او. راسل می‌خواست این فیلم را بسازد، مارک والبرگ به عنوان نقش نیتن دریک انتخاب شده بود ولی بعد از خروج این کارگردان، مارک والبرگ هم از تیم جدا شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا