تراویس نایت، به عنوان کارگردان فیلم Uncharted شد

سونی کارگردان جدیدی برای فیلم Uncharted پیدا کرد

کارگردان فیلم Uncharted

تراویس نایت به عنوان کارگردان فیلم Uncharted از سوی سونی انتخاب شد. این ششمین کارگردانی است که برای فیلم Uncharted انتخاب می‌شود.

Travis Knight، کارگردان فیلم Bumblebee و انیمیشن Kubo and the Two Strings برای کارگردانی فیلم Uncharted انتخاب شد. این ششمین بار است که سونی پیکچرز برای این فیلم کارگردان انتخاب می‌کند؛ پیش از تراویس نایت، دن تراشتنبرگ و شاون لوی به عنوان کارگردان فیلم Uncharted انتخاب شده بودند.

در کنار تراویس نایت به عنوان کارگردان، Tom Holland برای حضور در نقش کاراکتر اصلی این سری یعنی نیتن دریک انتخاب شده است. تام هالند در این فیلم در نقش دوران جوانی نیتن دریک ایفای نقش خواهد کرد. بیشتر شهرت تام هالند به دلیل حضور در شخصیت مرد عکنبوتی در فیلم‌های Avengers: Infinity War و Spider-Man: Homecoming است. لازم به ذکر است که مراحل تولید فیلم Uncharted از سال 2020 شروع به کار خواهد کرد.

اطلاعاتی در خصوص پلات فیلم Uncharted مشخص نیست ولی داستان این فیلم با توجه به حضور بازیگر جوانی مانند تام هالند، در دوران جوانی نیتن دریک روایت خواهد شد. معمولا در بازی‌ها دیده شده که شخصیت اصلی بازی Uncharted همیشه به دنبال گنج و عتیقه‌جات گرانبها است. در این فیلم خواهیم دید که نیتن دریک در دوران جوانی خود دنبال چه چیزی بود و آیا ارتباطی بین داستان فیلم و بازی هم وجود خواهد داشت یا خیر.

سری بازی‌های Uncharted توسط تیم بازیسازی ناتی داگ ساخته شده است. این بازی‌ها انحصاری کنسول‌های سونی بوده و ناشر آن هم Sony Interactive Entertainment است. طبق آمار و ارقام سری بازی‌های Uncharted تاکنون بیش از 41 میلیون نسخه برای این شرکت فروش داشته و یکی از پرمخاطبت‌ترین بازی‌های انحصاری کنسول‌های سونی لقب گرفت.

نظر شما چیست؟ آیا با انتخاب تراویس نایت به عنوان کارگردان فیلم Uncharted موافق هستید؟ نظرات و ایده‌هایتان در خصوص فیلم و این خبر را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا