تام هالند زمان پایان فیلم‌برداری Spider-Man 3 را فاش کرد

همراه با فیلم آنچارتد

تام هالند

تام هالند (Tom Holland) بازیگر نقش مرد عنکبوتی، در آخرین صحبت‌های خود اطلاعات تازه‌ای از زمان پایان فیلم‌برداری Spider-Man 3 به طرفداران این عنوان می‌دهد.

در تابستان سال گذشته‌، دیزنی و سونی برای همکاری بیشتر به توافق نرسیدند و مرد عنکبوتی در آستانه‌ی جدایی از دنیای سینمایی مارول قرار گرفت. پس از مدتی به دلیل نارضایتی طرفداران، این تصمیم تغییر کرد و قرارداد تازه‌ای میان دیزنی و مارول امضا شد. طبق این قرارداد، مارول می‌تواند از مرد عنکبوتی در یک فیلم اختصاصی و یک فیلم به همراه دیگر ابرقهرمانان استفاده کند. مدتی بعد ساخت فیلم جدید مرد عنکبوتی که فعلا آن را تحت عنوان Spider-Man 3می‌شناسیم، رسما تایید شد و اطلاعات منتشر شده، از تصمیم مارول برای شروع فیلم‌برداری این فیلم طی دو ماه آینده خبر می‌داد.

تام هالند در صحبت‌های اخیر خود در مورد تاریخ پایان فیلم‌برداری فیلم Spider-Man 3 صحبت کرده و می‌گوید این عنوان ابرقهرمانی به همراه فیلم Uncharted، تا فوریه‌ی سال آینده مراحل فیلم‌برداری خود را سپری می‌کند. این درحالی است که باوجود به پایان رسیدن فاز پیش‌تولید و روند نوشتن فیلمنامه، مارول هنوز از انتشار برخی جزئیات در مورد این فیلم اجتناب می‌کند. در حال حاضر می‌دانیم Spider-Man 3 دنباله‌ای برای Spider-Man: Far From Home خواهد بود.

هالند علاوه‌بر فیلم مورد انتظار مرد عنکبوتی، قرار است در Uncharted هم ایفای نقش داشته باشد و اخیرا اولین تصویر از نیتن دریک در فیلم آنچارتد را منتشر کرد. این فیلم وقایع قبل‌ از اولین بازی آنچارتد (که برای پلی‌استیشن 3 در سال ۲۰۰۷ میلادی منتشر شده بود) را به تصویر می‌کشد. لازم به ذکر است که تاریخ اکران فیلم آنچارتد برای ۲۵ تیر ماه سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای ۲۰۲۱ میلادی) تعیین شده و بازیگرانی از جمله سوفیا تیلور علی، تتی گابریل و آنتونیو باندراس در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.

طبق اطلاعاتی که تام هالند منتشر کرده، پایان مراحل فیلم‌برداری Spider-Man 3 برای فوریه‌ی سال آینده برنامه‌ریزی شده و اکران آن هم در ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا