#مهسا_امینی

جانشین رابرت داونی جونیور در MCU چه کسی خواهد بود؟

میراث تونی استارک به چه کسی می‌رسد؟

جانشین رابرت داونی جونیور در MCU چه کسی خواهد بود؟ نرگس کریمی پور ۱۷ ۲۸ آبان ۱۴۰۰ مارول
جانشین مرد آهنی

پس از آنچه که در فیلم انتقام‌جویان پایان بازی مشاهده کردیم اکنون در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول وقت آن رسیده است که انتقام‌جویان جوان‌تر و نیروی تازه نفس رهبری میدان مبارزه را به دست بگیرند. بزرگترین دغدغه فاز چهارم مارول معرفی ابرقهرمان‌های تازه است و اکنون جو روسو کارگردان فیلم انتقام‌جویان پایان بازی عنوان کرده است که در آینده، تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول میراث مرد آهنی را دریافت کرده و راه او را ادامه خواهد داد. با توجه به گفته روسو تام هالند در آینده به عنوان روح MCU و جانشین رابرت داونی جونیور حاضر خواهد شد.

جدیدترین پروژه تام هالند در دنیای سینمایی مارول فیلم جنجالی و مورد انتظار مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست بوده که در کمتر از یک ماه دیگر اکران خواهد شد. اگرچه هنوز مشخص نیست که پس از این پروژه چه آینده‌ای در انتظار این شخصیت و تام هالند است با این حال با توجه به صحبت جو روسو در آینده بیش از آنچه که تصور می‌کردیم با تام هالند در نقش پیتر پارکر روبه‌رو خواهیم شد و او در حقیقت جانشین رابرت داونی جونیور است.

اولین بار در فیلم کاپیتان آمریکا جنگ داخلی بود که با تام هالند در نقش مرد عنکبوتی آشنا شدیم. در همان ابتدا این تونی استارک با هنرنمایی رابرت داونی جونیور بود که دست پیتر پارکر در دنیای سینمایی مارول را گرفت و به عنوان یک استاد و راهنما، او را به یک ابرقهرمان تبدیل کرد و پیتر این گونه آماده شد تا در مبارزات خود شرکت کند. بعدها رابطه بین این دو از رابطه یک معلم و شاگرد فراتر رفته و به رابطه پدر و پسری تبدیل شد. 

اگرچه تونی استارک اکنون از دنیا رفته و ظاهرا رابرت داونی جونیور نیز دیگر به دنیای سینمایی مارول باز نمی‌گردد، اما با توجه به صحبت‌های جو روسو، تام هالند قدم در راه او گذاشته و رفته رفته آماده می‌شود تا رابرت داونی جونیور بعدی مارول باشد. 

هنوز مشخص نیست که منظور روسو از این امر که هالند روح MCU خواهد شد چیست، اما به نظر می‌رسد که شخصیت او در آینده دچار تحول بزرگی خواهد شد. تام هالند خود نیز پیشتر اعلام کرده است که به عقیده او وقت آن رسیده که او نقش اسپایدرمن را به شخص دیگری واگذار کند و پیشنهاد داده تا استودیو  مارول اثری در رابطه با مایلز مورالز بسازد. این هنرمند موفق باور دارد اگر که او در دهه سی سالگی خود همچنان به ایفای نقش مرد عنکبوتی بپردازد اشتباه بزرگی کرده است. 

برادران روسو تقریبا همه چیز را در رابطه با تام هالند در دنیای سینمایی مارول می‌دانند و این موضوع ادعای جو روسو در رابطه با آینده تام هالند را بسیار ارزشمند می‌کند. تحول شخصیت پیتر پارکر و جانشین رابرت داونی جونیور شدن امر بزرگی است و این موضوع اهمیت تام هالند برای استودیو مارول را ثابت می‌کند. 

 


guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا