#مهسا_امینی

افشای حضور یک شخصیت مرموز در فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست

شخصیت مرموزی که تام هالند به آن اشاره کرده است چه کسی است؟

افشای حضور یک شخصیت مرموز در فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست نرگس کریمی پور ۴ ۰۴ آبان ۱۴۰۰ مارول
مردعنکبوتی دور از خانه

تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن در دنیای سینمای مارول همچنان اصرار می‌کند که او از حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست خبر ندارد.
پس از آنچه که در صحنه پس از تیتراژ فیلم مردعنکبوتی دور از خانه مشاهده کردیم، اکنون هویت مردعنکبوتی برای مردم فاش شده و همه پیتر را مسبب مرگ میستریو قهرمانی که از یک جهان موازی برای نجات جان انسان‌ها آمده بود، می‌دانند.

این اتفاقات زندگی پیتر را دچار بحران کرده و باعث می‌شود تا او برای گرفتن کمک به دکتر استرنج پناه ببرد. البته تلاش‌های استرنج برای بهبودسازی وضعیت پیتر تنها اوضاع را بدتر کرده و باعث می‌شود تا پای ابرشرور‌هایی که پیشتر در دیگر فیلم‌های مردعنکبوتی مشاهده کرده‌ایم به دنیای پیتر پارکر با بازی تام هالند باز شود.

این امر باعث شده تا اکنون شایعاتی در این زمینه مطرح شود که از حضور اندرو گارفیلد بازیگر نقش اسپایدرمن در فیلم مردعنکبوتی شگفت انگیز و توبی مگوایر بازیگر این نقش در سه گانه سم ریمی در فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست خبر می‌دهند.

یا این حال اگرچه حجم این شایعات و تصاویر و مطالب منتشر شده در این زمینه بسیار زیاد است، استودیو مارول هنوز در این رابطه اظهار نظر نکرده و این امر را تایید نکرده است. تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول و فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست همواره اصرار می‌کند که چیزی در این رابطه نمی‌داند و اطلاعات خاصی در زمینه حضور سه مرد عنکبوتی در این فیلم ندارد. او عنوان کرده است که حتی اگر قرار است توبی و اندرو در این فیلم به ایفای نقش بپردازد، تام از این موضوع باخبر نیست.

پیشتر تام هالند و جان واتس کارگردان این اثر در مصاحبه‌ای عنوان کرده بودند که فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست پایان فرنجایز سه گانه مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول است و از این پس آنچه که از شخصیت‌های این فرنجایز در دنیای سینمایی مارول خواهیم دید بسیار با شناختی که اکنون از آن‌ها داریم متفاوت خواهد بود. همچنین تام هالند در واکنش به پخش اولین تریلر منتشر شده از فیلم مردعنکبوتی۳ در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرده بود که چیزی که دیدید تنها نقطه کوچکی از کوه یخی عظیمی است که ساخته شده، که این امر به این معنی است که فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست بسیار بزرگ‌تر و شگفت‌انگیزتر از آن چیزی است که همه تصور می‌کنند.

شخصیت مرموز فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست

اخیرا نیز تام هالند در مصاحبه خود به صحنه‌ای از این اثر اشاره کرده است که طبق گفته او جذاب‌ترین و سرگرم‌کننده‌ترین صحنه‌ای بوده است که او در قالب بازی نقش اسپایدرمن تجربه کرده است.
طبق گفته‌های او در این صحنه تام هالند به عنوان پیتر پارکر و شخصیت‌های دیگری چون عمه می، هپی هوگان و یک شخصیت مرموز که او نمی‌تواند صحبتی از آن بکند در این صحنه حضور داشته، دور یک میز نشسته و درمورد سختی‌ها و روند زندگی یک ابرقهرمان صحبت می‌کنند.

صحبت‌های مرموز تام هالند گمانه‌زنی‌ها و شایعات مطرح شده در رابطه با حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در این فیلم را بیشتر کرده و بر هیجان طرفداران بسیار افزوده است. همچنین اخیرا شرکت سونی در یکی از پست‌های مربوط به توییتر خود از سه ایموجی عنکبوت استفاده کرد که اکنون طرفداران این امر را به صحبت‌های تام هالند در رابطه با حضور یک شخصیت مرموز مرتبط دانسته و باور دارند که این شخصیت مرموز یکی از واریانت‌های پیتر پارکر است.
فیلم مردعنکبوتی راهی به خانه نیست در تاریخ ۱۷ ماه دسامبر مصادف با ۲۷ ماه آذر در سراسر سینماهای جهان اکران خواهد شد.

 


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا