#مهسا_امینی

ظاهر اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در فیلم No Way Home چگونه خواهد بود؟

آیا لباس دو مرد عنکبوتی قدیمی عوض می‌شود؟

ظاهر اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در فیلم No Way Home چگونه خواهد بود؟ نرگس کریمی پور ۹ ۰۳ آبان ۱۴۰۰ مارول
وبی مگوایر در فیلم No Way Home

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست یکی از مورد انتظارترین آثار دنیای سینمایی مارول است که با توجه به حواشی و شایعاتی که در رابطه با این اثر مطرح شده است، همواره سر تیتر اخبار بوده است. اکنون طرفداران این اثر کنجکاو هستند که ظاهر اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در فیلم No Way Home چگونه است؟! 

اگرچه هنوز حضور این دو بازیگر در فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست تایید نشده است، با این حال طرفداران باور دارند که در این اثر هر سه نسخه از مردعنکبوتی را در کنار یکدیگر خواهیم دید. با توجه به آنچه که در قسمت نهایی سریال لوکی اتفاق افتاد جریان جهان‌های چندگانه یا همان مولتی‌ورس به دنیای سینمایی مارول آمده  و به طور دقیق‌تر MCU به جهان‌های چندگانه مارول (MCM) تبدیل شد. 

پس از این امر شایعاتی که از حضور اندرو گارفیلد بازیگر نقش پیتر پارکر در فیلم مردعنکبوتی شگفت انگیز و توبی مگوایر بازیگر نقش مردعنکبوتی در سه گانه سم ریمی در فیلم No Way Home خبر می‌داد منتشر شد. اگرچه استودیو مارول هنوز رسما تایید نکرده است که این هنرمندان در فیلم مدعنکبوتی ۳ حضور دارند اما شواهد زیادی وجود دارد که تقریبا طرفداران را مطمئن می‌کند. 

در اولین تریلر منتشر شده این فیلم شاهد حضور برخی از شخصیت‌های قدیمی از فرنچایز مردعنکبوتی در این  تریلر بودیم. پس از رویارویی با میستریو هویت پیتر پارکر با بازی تام هالند برای همه فاش می‌شود و این موضوع زندگی پیتر را دچار بحران بزرگی می‌کند. در نتیجه او به سراغ دکتر استرنج رفته و از او کمک می‌خواهد اما طلسم دکتر استرنج باعث می‌شود که دشمنان پیتر پارکر از دنیاهای مختلف وارد دنیای پیتر پارکر با بازی تام هالند شوند.

با تجه به این امر و آنچه که در تریلر مردعنکبوتی راهی به خانه نیست نیز مشاهده کردیم، افرادی مانند دکتر اختاپوس، الکترو، مردشنی و گرین گابلین در این فیلم حضور دارند. اکنون کاملا بدیهی است که همانطور که این شخصیت‌ها وارد ماجرا شده‌اند، دو واریانت مردعنکبوتی نیز به راحتی می‌توانند وارد داستان شوند. بر همین اساس طرفداران باور دارند آن‌ها را نیز در این فیلم خواهیم دید. اما سوالی که مطرح می‌شود این است که آیا این دو با ظاهر پیشین خود در این فیلم حضور خواهند داشت یا خیر! پاسخ به این سوال چندان هم سخت نیست با توجه به ظاهر دکتر اختاپوس در تریلر فیلم که مانند گذشته بود به نظر می‌رسد اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در فیلم No Way Home با ظاهر پیشین خود حاضر شوند. با این حال ممکن است زمان زیادی در زندگی این دو شخصیت سپری شده باشد اکنون با لباس جدیدی ظاهر شوند که در این صورت ممکن است بسیاری از طرفداران دلخور شوند. با این حال حضور این دو هنرمند و تکرار نقش آن‌ها برای باری دیگر آن هم در دنیای سینمایی مارول بسیار هیجان انگیز بوده و باعث دلگرمی و خوشحالی طرفداران آن‌ها می‌شود. 

شما ظاهر قدیمی این دو هنرمند را ترجیح می‌دهید یا علاقه‌مند هستید که آن‌ها را در لباس مردعنکبوتی جدیدی ببینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا