آیا تام هالند بعد از پایان فیلمبرداری آنچارتد پروژه‌ی Spider-Man 3 را شروع می‌کند؟

Spider-Man 3 به کجا می‌رسد؟

تام هالند

به تازگی اطلاعات جدیدی درمورد برنامه‌ی کاری تام هالند و پروژه‌های Uncharted و Spider-Man 3 منتشر شده است.

همان‌طور که می‌دانید، کمپانی سونی پیکچرز اینترتینمنت با همکاری استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، از سال ۲۰۰۹ میلادی تصمیم دارند تا اقتباسی بر اساس سری محبوب آنچارتد بسازند و در این مسیر، شش کارگردان از این پروژه جدا شدند. در ادامه‌، مدتی پیش مراحل فیلمبرداری فیلم مورد انتظار Uncharted با نقش آفرینی تام هالند (Tom Holland) در نقش نیتن دریک و حضور مارک والبرگ (Mark Wahlberg) در کشور آلمان به صورت رسمی آغاز شد. این فیلم هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد و احتمالا در ماه ژوئیه‌ی ۲۰۲۱ منتشر می‌شود.

اخیرا ویدیویی در ردیت منتشر شده که محتوای آن شامل صحبت‌های تام هالند و پدرش، دومینیک هالند، است. از آن‌جایی که طرفداران مارول به شدت منتظر اخبار جدید Spider-Man هستند، این ویدیو به سرعت در اینترنت پخش شده و توجه زیادی را به خود جلب کرده است. با توجه به صحبت‌های تام هالند، او قرار است بلافاصله بعد از تمام شدن فیلمبرداری فیلم آنچارتد، در Spider-Man 3 حاضر شود و نقش مرد عنکبوتی را بازی کند.

فیلمبرداری Spider-Man 3 به تازگی در شهر نیویورک شروع شده و طرفداران مارول به شدت منتظر آن هستند. این فیلم، دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home به حساب می‌آید. همچنین، مدتی پیش تام هالند، بازیگر نقش پیتر پارکر، در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرد روند ضبط صحنه‌ها احتمالا تا فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به پایان می‌رسد. با توجه به صحبت‌های اخیر هالند و برنامه‌ای که برای پروژه‌های خود ارائه داده، پیش‌بینی می‌شود Spider-Man 3 در تاریخی که مارول اعلام کرده، روی پرده‌ی سینما بروند.

لازم به ذکر است فیلم دنباله‌ی Spider-Man: Far From Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا